Za 11 dni będziemy obchodzili Walentynki. Ten dzień rodzi w ludziach wiele, często sprzecznych emocji.  A co powiecie na konkurs walentynkowy właśnie związany z emocjami? Zapraszam na konkurs walentynkowy.

Walentynki przywędrowały do nas z USA, gdzie od dawna są hucznie obchodzone. W Polsce też się już zadomowiły. Znajdziemy je wszędzie: sklepy przygotowują specjalną ofertę tematyczną, w witrynach wielość serduszek a w same walentynki w restauracjach i pubach mnogość ludzi. Walentynki to też wiele sprzecznych emocji. Można je kochać, uwielbiać, można na ich wspomnienie się smucić lub nie cierpieć ich z całego serca. To czysta gra emocji. Jestem ciekawa jakie emocje wzbudzają właśnie w Was Walentynki! Lubicie czy nie?! Gra na emocjach to tytuł nowej gry planszowej wydanej przez Wydawnictwo Nasza Księgarnia, która właśnie trafiła w moje ręce. Zapowiada się świetnie, więc w czasie kiedy będziemy się z nią poznawali bliżej rozgrywając kolejne partie mam dla Was niespodziankę! Zapraszam na konkurs walentynkowy, w którym gra jest do wygrania 🙂

Konkurs walentynkowy – zasady:

Termin: 03.02 – 13.02.2017

Ogłoszenie wyników 14.02.2017 wieczorową porą, w poście na blogu 🙂

Sponsorem nagród jest Wydawnictwo Nasza Księgarnia, a organizatorem Mama na Tropie. Będzie nam bardzo miło, jeśli zostaniecie naszymi fanami 🙂 Będzie nam też miło jeśli polubicie i udostępnicie plakat konkursowy (TUTAJ).

Do wygrania są 2 egzemplarze gry planszowej Gra na emocjach

Tematem konkursu walentynkowego jest Gra na emocjach. Interpretacja tematu oraz technika dowolne. Pamiętajcie, aby praca była związana z nadchodzącymi walentynkami i emocjami z nimi związanymi. Możecie opisać jakąś ciekawą sytuację, walentynkowe spotkanie, możecie to narysować, możecie coś zrymować czy sfotografować. Pod postem konkursowym na blogu dajcie znać, że walczycie o nagrodę. Pracę konkursową zamieście pod plakatem konkursowym (TUTAJ). Wybierzemy 2 najciekawsze prace, więc liczymy na Wasze wspaniałe pomysły!

W razie jakichkolwiek problemów z dodaniem komentarza, pracy konkursowej proszę o kontakt: kontakt.mamanatropie@gmail.com. Komentarze są moderowane przez administratora i mogą się pojawić do 24 h od ich dodania.

Na dane do wysyłki nagród od laureatów czekam 7 dni od ogłoszenia wyników.

Wysyłka nagród tylko na terenie Polski, odpowiada za nią sponsor.

Życzymy udanej zabawy!!!!

Author

Mam na imię Kasia. Miło mi gościć Cię na moim blogu. Znajdziesz tutaj świat malowany rękami bliźniaków, dłońmi rodziny wielodzietnej złożonej z 5 osób, aromatem smacznej kuchni, ułatwieniami gadżetów czy szminką ust matki-kobiety. Zostaw komentarz, udostępniaj, polecaj dalej lub pisz wiadomości - czekam :-)

14 komentarzy

  • MamaNaTropie Reply

   źle na to patrzysz, Ty masz po prostu walentynki każdego dnia

  • MamaNaTropie Reply

   To chyba codzienność każdej mamy co? Czy większa gromadka tym dłuższa rozgrywka i więcej wariantów?

 1. Zaintrygowałaś mnie tą grą! Szukam jakiejś dla mnie i męża, a do tej pory myślałam, że tylko on i córka moga mi grać na emocjach! No , może jeszcze moja teściowa 🙂

 2. Marta Tomczak Reply

  Biorę udział może się uda świetny konkurs i gra wygląda na bardzo ciekawą!

Write A Comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.