Kolejny raz miałam okazję spotkać się z członkami Blakemore Family. Tym razem poznajemy bliżej kolejnego z mężczyzn o imieniu Richie.

Wielkie rody mają jeszcze większe tajemnice. Tworzą je ludzie, którzy nikomu nie wierzą, nie ufają nawet sobie nawzajem tak naprawdę. Ale jakoś te rody trzymają się siebie. Może spaja je posiadana władza, wpływy, biznesy, a może te tajemnice które nigdy nie zobaczyły światła dziennego. A z zewnątrz opływają we wszelkiego rodzaju luksusy, są sławni, bogaci i mogą wiele jak nie wszystko… Taką rodziną silną, wpływową, tajemniczą i działającą na granicy prawa jest ród Blakemore. Kolejnym członkiem, którego postanowiła opisać Kinga Litkowiec jest Richie.

Zabawa na krawędzi życia i śmierci

Richie to najbardziej szalony i irracjonalnie postępujący z braci Blakemore. Ten szczególnie słynie z psychopatycznych działań i igrania ze śmiercią. Czy jest ktokolwiek kto kochałby ryzyko bardziej niż on? Ojciec daje mu specjalne zlecenie, w którego efekcie ma zginąć pewna kobieta – Nadia Petrova. Wraz z braćmi wyrusza na poszukiwanie swojej ofiary i spełnienie polecenia ojca. Jednak z biegiem czasu okazuje się, że nie jest to takie całkiem zwyczajne zlecenie, a kobieta będąca jego celem jest równym mu przeciwnikiem. Co ciekawe okazuje się, że kocha ryzyko i igranie ze śmiercią równie mocno jak on. A do tego ona obiera sobie za cel unicestwienie rodziny Blakemore. Czy z tego starcia ktokolwiek ma szansę wyjść cało? Czy podjęte przez obie grupy ryzykowne działania dadzą każdej ze stron smak tak uwielbianej adrenaliny? Czy wrogowie mogą spojrzeć na siebie inaczej w ferworze walki, będą wspólnie na krawędzi życia i śmierci?

Z chęcią sięgam po kolejne powieści Kingi Litkowiec. Z rodziną Blakemore znam się już długą, ponieważ miałam okazję czytać i recenzować dla Was historię Katherine, Jakoba i Vincenta. Jak zawsze było szybko, niebezpiecznie. Oczywiście bohaterowie to silni i niebezpieczni mężczyźni oraz twarde jak skała kobiety. Dziękuję za tą przyjemną przygodę czytelniczą. Koszt okładkowy książki to 44,90zł. Wydawnictwo Black Rose dziękuję za otrzymany egzemplarz. Tą i inne ciekawe powieści na niejeden wieczór znajdziecie w mojej biblioteczce.

Author

Mam na imię Kasia. Miło mi gościć Cię na moim blogu. Znajdziesz tutaj świat malowany rękami bliźniaków, dłońmi rodziny wielodzietnej złożonej z 5 osób, aromatem smacznej kuchni, ułatwieniami gadżetów czy szminką ust matki-kobiety. Zostaw komentarz, udostępniaj, polecaj dalej lub pisz wiadomości - czekam :-)

Write A Comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.