Już za 34 dni święta. Czujecie ich nadchodzącą atmosferę? Ale nie wszyscy za nimi przepadają. Zobaczcie Jak Zrzędus chciał zepsuć święta…

Ja wiem, że mamy listopad, że może część z Was na ten moment jeszcze nie chce lub boi się wędrować myślami do nadchodzących wielkimi krokami świąt. W sklepach zaroiło się od Mikołajów, bałwanków, reniferów, choinek i skrzących się bombek. To jak jest u Was z odczuwanie świątecznej atmosfery? Może jeszcze dla Was jest trochę za wcześnie? Są też takie osoby, które tego dnia nie obchodzą, albo wręcz chcą zrobić wszystko, aby przestał istnieć. O tym właśnie jest najnowsza książka, która do nas trafiła. Zobaczcie jaka historia kryła się w książce Jak Zrzędus chciał zepsuć święta zamówionej w TaniaKsiazka.pl.

Czy wszyscy kochają magię świąt…

Alex T. Smith jest znanym autorem i ilustratorem książek z Wielkiej Brytanii. Tym razem postanowił przybliżyć młodym czytelnikom historię Zrzędusia, który chciał zepsuć wszystkim święta. Nasz bohater to taki trochę gnom, trochę troll. A jego życiowym mottem mogłoby być “Wszystkiego nie lubię”. Lista rzeczy, której nie znosi zajmuje mu prawie 4 strony w naszej książce. Był osobnikiem ponurym, zrzędliwym, szukającym zaczepki, ale i kochającym ponad wszystko spokój i swoje odosobnienie. Wraz ze swoim najlepszym towarzyszem Kijem wybrał się na zakupy… Ale tam, ku jego niemiłemu zaskoczeniu czekały elementy zwiastujące nadchodzące święta. Zrzędus był tak tym wściekły, iż postanowił wyruszyć na biegun północny, aby raz a dobrze zakończyć tematykę świąteczną i to u samego źródła. Czy uda się naszemu bohaterowi zrealizować ten niecny plan? Czy może podczas podróży na biegun sam odnajdzie magię i odkryje sens świąt?

jak zepsuć święta, zrzędus, wydawnictwo świetlik, książka świąteczna dla dzieci, taniaksiazka

Z książką Alexa T. Shmitha spędziliśmy kilka wspaniałych wieczorów. Synowie z radością i wielką ciekawością czytali nam kolejne stronice opowiadające o przygodach tego gburowatego Zrzędusia. Opowieść jest przepiękna, wciągająca, a zarazem czyta się ją bardzo szybko. Olbrzymie gratulacje dla Wydawnictwa Świetlik, ponieważ powieść jest przepięknie wydana, z kolorowymi ilustracjami dopełniającymi treść. Polecam każdemu, kto chce wraz z dziećmi zrozumieć sens świat. Po prostu piękna książka z pełnym świątecznej atmosfery przekazem. Koszt okładkowy książki to 59,90 zł. Tą i inne ciekawe książki znajdziecie w kategorii powieści i opowiadania dla dzieci w znanej księgarni internetowej.

Author

Mam na imię Kasia. Miło mi gościć Cię na moim blogu. Znajdziesz tutaj świat malowany rękami bliźniaków, dłońmi rodziny wielodzietnej złożonej z 5 osób, aromatem smacznej kuchni, ułatwieniami gadżetów czy szminką ust matki-kobiety. Zostaw komentarz, udostępniaj, polecaj dalej lub pisz wiadomości - czekam :-)

Write A Comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.