Czy świat widziany z perspektywy szybkiego jednośladu jest inny? Czy żyje się szybciej, kocha głębiej i przeżywa dramaty mocniej? Jak to jest kiedy jesteś Napędzana pasją?

Wyobraźcie sobie świat widziany z perspektywy jednośladu. Ta szybkość, ten pomruk maszyny pod nogami, ten pęd powietrza smagający ciało? Motocykle to sposób życia, one płyną pasjonatom we krwi… W tym hermetycznym i specyficznym świecie pojawia się uczucie między dwojgiem ludzi, którzy jak się okazuje mają sporo „trupów” przeszłości w szafie. Czy budowanie czegoś na tajemnicach ma jakiekolwiek szanse na powodzenie? A może jest to tylko miłość Napędzana pasją? Sami zobaczcie jak losami bohaterów pokierowała autorka Ewa Maciejczuk.

Miłość to uczucie, które nas uskrzydla.

Amelia i Gabriel poznają się na jednym ze zlotów motocyklowych. Można powiedzieć, że połączyła ich pasja, ale czy jednoślady płyną im we krwi? On pewny siebie, przystojny, czarujący mężczyzna od razu wpada w oko kobiecie. Amelia to dziewczyna po przejściach, której ciężko jest podjąć ryzyko związane z otwarciem się na kogoś nowego. Kiedy jednak postanawia otworzyć się na świat i ludzi, trafia właśnie na niego… Wszystko układa się pięknie, jest pomiędzy nimi pasja, żar, połączenie dusz. I kiedy już mamy wrażenie, że jest sielsko i anielsko wpada pomiędzy nich jak bomba pewna informacja. Okazuje się, iż Gabriel ma żonę, a tak istotną informacją nie planował podzielić się z zakochaną w nim Amelią. A ona odjeżdża w siną dal na swoim jednośladzie nie wiedząc co dalej. On czuje, że Amelia jest tą właściwą i postanawia zawalczyć o tą dopiero co stworzoną relację. Co ostatecznie się stanie z relacją tych dwojga? Czy będzie tylko jak przejażdżka na motorze z pasją, zaskakująco ognista ale i z szybkim zakończeniem? Jak myślicie?

Historię tych dwojga miałam okazję już poznać w recenzowanej przez mnie Highway of dreams. Uwielbiałam ich więc z wielka radością sięgnęłam po kolejna powieść dającą możliwość kontynuacji tej historii. Powiem Wam, że ta cudowna para zasługiwała na to, aby doświadczyć wreszcie miłości. Niestety ich relacja zbudowana na tajemnicach i przemilczeniu najistotniejszych spraw miała bardzo małe szanse na happy end. Powieść wciąga, jak rajd na motocyklu i zdecydowanie pozostawia wielki niedosyt. A może poniekąd uzależnia czytelnika od tej ciekawej paty i ich losów?! I jeszcze jedno, powieści spokojnie można czytać niezależnie od siebie. Koszt okładkowy to 44,90zł. Wydawnictwo Nocą dziękuję za otrzymany egzemplarz. Tą i inne pełne pasji historie znajdziecie w mojej biblioteczce.

Author

Mam na imię Kasia. Miło mi gościć Cię na moim blogu. Znajdziesz tutaj świat malowany rękami bliźniaków, dłońmi rodziny wielodzietnej złożonej z 5 osób, aromatem smacznej kuchni, ułatwieniami gadżetów czy szminką ust matki-kobiety. Zostaw komentarz, udostępniaj, polecaj dalej lub pisz wiadomości - czekam :-)

Write A Comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.