Czy na pewno każda historia snuta przez autora jest tylko fikcją literacką? A może to jednak historia jego życia? Jaki będzie więc Koniec opowieści A.J.Finn?

Twórcy literaccy snują swoje historie, tak uwielbiane przez rzesze czytelników. Jedne potrafią skraść nasze serca, inne wywołać falę niesamowitych emocji. A może wolicie opowieści, które po dotarciu do ostatniej strony potrafią zostawić nas z szeregiem pytań drążących przez kilka następnych wieczorów nasze czytelnicze dusze? A jeśli okazałoby się, że ta czytana historia to odbicie historii czyjegoś życia? Może jednak pisarze nie stronią od czerpania z siebie samych? Ale jaki wtedy może być Koniec opowieści? A.J.Finn zaprasza na wspólne dotarcie do ostatnich akapitów.

Przeszłość po prostu czeka…

Sebastian Trapp jest twórcą kryminałów, których głównym bohaterem jest detektyw Simon St. John. Pod koniec swojego życia postanawia zaprosić do willi, w której mieszka ekspertkę w dziedzinie kryminałów Nicky Hunter. Kobieta ma mieć okazję poznania z bliska autora, zagłębić się w jego historię i odkryć prawdę… Bo w życiu Sebastiana od zawsze jest pewna wielka niewiadoma, a mianowicie zaginięcie jego pierwszej żony i syna przed niemal dwudziestoma laty. Co czeka ekspertkę w okazałej rezydencji w San Francisco autora? Czy Sebastian przygotował dla niej zabójczą grę, w której nie wiadomo kto może być wygranym? Nicky będzie miała okazję poznać tajemnice autora pod czujnym okiem jego enigmatycznej żony i bezpośredniej córki.

Czytaliście może pierwszą z powieści A.J.Finn – Kobieta w oknie? Mi spodobała się ta historia, dlatego postanowiłam po raz kolejny sięgnąć po twórczość tego autora. Opis wydawcy dodatkowo zachęcał do lektury. Niestety trochę trwało zanim dotarła do końca tej opowieści. Pomimo tego, że bohaterowie są dobrze wykreowani, sama historia nie porywa, nie wciąga tak do końca. A szkoda, bo zapowiadało się to nieźle. Ten fajny mrok, te zagadki, te niedopowiedzenia był niezłą zachętą. Niestety rozciągnięcie opisów spowodowało, iż Koniec opowieści był przez mnie momentami wyczekiwany z utęsknieniem. A jak Wasze wrażenia po lekturze? Koszt okładkowy książki to 49,99zł. Wydawnictwo W.A.B. dziękuję za otrzymany egzemplarz. Tą i inne niezwykłe historie znajdziecie w mojej biblioteczce.

Author

Mam na imię Kasia. Miło mi gościć Cię na moim blogu. Znajdziesz tutaj świat malowany rękami bliźniaków, dłońmi rodziny wielodzietnej złożonej z 5 osób, aromatem smacznej kuchni, ułatwieniami gadżetów czy szminką ust matki-kobiety. Zostaw komentarz, udostępniaj, polecaj dalej lub pisz wiadomości - czekam :-)

Write A Comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.