Kiedy trafiasz do świata, którego nie rozumiesz szybko musisz nauczyć się grać wg jego zasad! Czy można być bezpiecznym i kochanym w świecie gangsterów? Czy Tayler będzie jej opoką?

Kiedy doświadczasz biedy i przemocy od najmłodszych lat masz do wyboru dwie drogi. Albo zostaniesz tam gdzie jesteś i rozgościsz się w bym bagnie albo znajdziesz drogę, aby się stamtąd wyrwać. Ale czy nie wpadniesz przypadkiem jeszcze głębiej? A może przeszłość postanowi zatoczyć koło i ponownie wkroczyć do twojej nowej rzeczywistości? Jak potoczą się losy bohaterów najnowszej powieści Katarzyny Mak – Tayler Twój na zawsze?

Dla niej chciał samego nieba przychylić.

Pani Katarzyna Mak ponownie zaprasza swoje czytelniczki do świata na krawędzi pomiędzy normalnością a ciemną stroną naszego świata. Tym razem głównymi bohaterami są Tayler i Olivia. On to można by powiedzieć ideał mężczyzny, o którym skrycie lub całkiem otwarcie marzy większość kobiet. Jest przystojny, zadbany, silny, odważny, pewny siebie, męski. Do tego ma władzę, pieniądze i jest niezłą partią do wzięcia. A kobiety, no cóż jedzą mu z ręki, jak to często bywa taki facet może mieć każdą i tak w rzeczywistości jest. Ma on jednak bolesną przeszłość, z której jakimś cudem udało mu się wyrwać. Dorastał w slumsach Nowego Jorku gdzie doświadczył biedy, ubóstwa, przemocy i niesprawiedliwości społecznej. Olivia to jego sąsiadka z dzieciństwa. Choć mężczyzna już będąc chłopcem nie był obojętny na jej los ruszył w pewnym momencie swoją nową drogą ku sukcesowi. O niej zapomniał. Jednak kiedy niespodziewanie los znów stawia ją na jego drodze, a ona jak się okazuje ma poważne kłopoty on ponownie postanawia się nią zaopiekować. Czy ta historia może mieć szczęśliwe zakończenie? On gangster, ona sprzedana do burdelu i wymagająca przeszczepu serca na wczoraj…

Historia bardzo mi się podobała. Uwielbiam takie zestawienie, kiedy mam do czynienia z niezwykle mocnym, męskim i niebezpiecznym bohaterem i z pozoru delikatną i potrzebującą ochrony, a tak naprawdę równie dzielną co on bohaterką. Autorka zadbała o każdą możliwą emocję pomiędzy nimi, ale i dziejącą się wokół nich. Akcja książki jest wciągająca, niejednoznaczna i wielokrotnie zaskakująca swoimi zwrotami. W powieści nie zabrakło jak zawsze dobrze napisanych scen miłosnych, które dodają niesamowitej pikanterii płynącej historii. Polecam, jeśli jeszcze jej nie czytaliście. Ogromnie dziękuję Pani Kasiu za egzemplarz z dedykacją 🙂 Takie książki to moje perełki. Koszt okładkowy powieści to 46,99zł. Tą i inne ciekawe książki znajdziecie w mojej biblioteczce.

Author

Mam na imię Kasia. Miło mi gościć Cię na moim blogu. Znajdziesz tutaj świat malowany rękami bliźniaków, dłońmi rodziny wielodzietnej złożonej z 5 osób, aromatem smacznej kuchni, ułatwieniami gadżetów czy szminką ust matki-kobiety. Zostaw komentarz, udostępniaj, polecaj dalej lub pisz wiadomości - czekam :-)

Write A Comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.