Czy życie może zmienić się praktycznie w jednej sekundzie? Czy jesteście gotowi na Serca ze śniegu i płomieni? Czy one są wykonalne?

Czy życie potrafi się zmienić w oka mgnieniu? Czasami jest tak, że w jednej chwili wszystko co do tej pory stanowiło nasze jestestwo i ideał naszych działań niknie nam z horyzontu. Nagle okazuje się, że żyliśmy w bańce, która jak za dotknięciem magicznej różdżki znika i pokazuje nam co tak naprawdę działo się wokół nas. Czy takie zwroty w akcji w naszym życiu są nam potrzebne? Sami przekonajcie się co się dzieje gdy pękła bańka w życiu bohaterki powieści Serca ze śniegu i płomieni zamówionej w TaniaKsiazka.pl.

Mrok tej zimowej nocy może rozświetlić tylko miłość.

Bianca, główna bohaterka powieści, znajduje się w kluczowym momencie swojego życia. Okazuje się, że jej mąż ją zdradza. Niestety podczas podróży, w którą wyruszyła, pragnąc pomyśleć co dalej ulega wypadkowi samochodowemu. Szukając pomocy rusza przez las stając się łatwą ofiarą dla wygłodniałego niedźwiedzia. W ostatniej chwili ratuje ją nieznajomy myśliwy. Po tym incydencie budzi się niespodziewanie dla siebie w tajemniczym zamku. Wokół niego panuje wciąż zima, choć jest przecież lato. Do tego wokół niej dzieje się wiele niewytłumaczalnych rzeczy. Zdziwiona jest tym, że pomimo upadku ze skał praktycznie nie ma żadnych obrażeń. Do tego elektronika tu nie działa, nie może wykonać telefonu, a zegarek uporczywie wskazuje tylko dwunastą piętnaście. Podczas licznych prób przekonuje się ostatecznie, że nie jest w stanie wydostać się z tego przeklętego miejsca. Jak się skończy ta historia? Czy to co się dzieje nocami, te wszystkie paranormalne wydarzenia, których jest świadkiem pozwolą jej rozwikłać zagadkę zamku i jego mieszkańca?

Już kilka razy miałam okazję spotkać się twórczością Moniki Magorskiej-Suchar. Choć opis wydawcy bardzo mnie zaintrygował, a znając pióro autorki wiedziałam, iż w środku znajdę romans z elementami erotyki, to jakoś nie do końca porwała mnie ta historia. Szkoda, bo lubię takich nieokrzesanych facetów w wersji wojownika, drwala czy też surowego wikinga. Z główną bohaterką miałam większy zgrzyt, nie do końca pasowało mnie jej zachowanie, nie bardzo mnie zachwyciło jej zachowanie i podjęte działania. Samą powieść czyta się ekspresowo, ze względu na przyjemny styl autorki i wartką akcję. Czytaliście już może? Koszt okładkowy powieści to 47,90zł. Inne ciekawe powieści na niejeden wieczór znajdziecie w kategorii książkowe nowości wydawnicze 2024 w znanej księgarni internetowej.

Author

Mam na imię Kasia. Miło mi gościć Cię na moim blogu. Znajdziesz tutaj świat malowany rękami bliźniaków, dłońmi rodziny wielodzietnej złożonej z 5 osób, aromatem smacznej kuchni, ułatwieniami gadżetów czy szminką ust matki-kobiety. Zostaw komentarz, udostępniaj, polecaj dalej lub pisz wiadomości - czekam :-)

Write A Comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.