Czy już wszystko o mieszkańcach Przytulnej wiemy? Czy wszystkie tajemnice są wyjaśnione? Zima w Przytulnej to ostatnia część sagi Katarzyny Michalak.

Na Przytulnej dzięki sadze Katarzyny Michalak miałam okazję rozgościć się na dobre. Poznałam już tajemnice tej wielopokoleniowej i bardzo skomplikowanej rodziny. Bo przecież każda familia ma swoje za rodzinnymi uszami, coś o czym się milczy a nie rozmawia, coś czego się unika a nie rozwiązuje. Jakie są Wasze relacje rodzinne? Należycie do tych zgranych, spotykających się ze sobą rodzin czy może relacje między Wami są dość trudne? Lubicie czytać do dużych familiach i ich relacjach? Sięgacie po sagi rodzinne? Zapraszam na ostatnią odsłonę jednej z moich ulubionych sag – Zima w Przytulnej. Czytaliście już?

Trudne chwile łączą czy potrafią podzielić?

Dzięki uprzejmości autorki oraz Wydawnictwa Jednym Słowem Znak miałam okazję spędzić wiele miłych wieczorów z mieszkańcami Przytulnej. Niewątpliwie myślałam, że o tej rodzinie wiem już praktycznie wszystko. Jakże byłam zaskoczona zawartością zimowej części. A więc co wydarzyło się w życiu Ariela, że stracił praktycznie bezpowrotnie nadzieję i wiarę w miłość? Gdzie co jakiś czas znika dziadek Tadek? Skryty a zarazem dociekliwy Azjata uparcie dąży do ujawnienia wszystkich drążących od lat sekretów rodzinnych. A czy będzie miał odwagę zmierzyć się z własną przeszłością? Czy wreszcie dzięki zmierzeniu się z historią skończą się jego koszmary? 20 grudzień dla naszej rodziny ma być pełen radości i nadziei, ponieważ jest to dzień rozwiązania dla Amelii. Czy przy tegorocznym stole wigilijnym zasiądą wszyscy wraz z najmłodszą Amandą? Rodzina Gawroszów ponownie więc stanie przed wyzwaniem i przed potrzebą rozliczenia kolejnych tajemnic. Czy miłość będzie rozwiązaniem i w tym przypadku?

Zima w Przytulnej to ostatni część sagi Katarzyny Michalak. Niestety dla mnie, ponieważ bardzo polubiłam bohaterów i z ciekawością i radością sięgałam po kolejne tomy opowiadające ich historię. W każdym tomie znalazłam niezwykłych ludzi, emocje, nioczekiwane zwroty akcji, wiele sekretów. A co ważniejsze znalazłam w książkach wiele miłości, przyjaźni oraz słowo DOM odmieniane w każdy możliwy sposób. To była ogromna przyjemność Pani Kasiu 🙂 Koszt okładkowy powieści to 49,99zł. Wydawnictwo Jednym Słowem Znak dziękuję za możliwość przeczytania sagi. Tą i inne powieści Katarzyny Michalak znajdziecie w mojej biblioteczce.

Author

Mam na imię Kasia. Miło mi gościć Cię na moim blogu. Znajdziesz tutaj świat malowany rękami bliźniaków, dłońmi rodziny wielodzietnej złożonej z 5 osób, aromatem smacznej kuchni, ułatwieniami gadżetów czy szminką ust matki-kobiety. Zostaw komentarz, udostępniaj, polecaj dalej lub pisz wiadomości - czekam :-)

Write A Comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.