Czy 11 papierowych serc może przywrócić utracone przez wypadek wspomnienia? Czy można odzyskać to co zapomniał nasz umysł?

Czy jesteście sobie w stanie wyobrazić, iż tracicie wspomnienia? Kawałek Waszego poukładanego życia wyparowuje w niebyt i nagle okazuje się, że otaczają Was ludzie i przedmioty, które są takie jakie są nie wiadomo dlaczego… Czy coś co umknęło naszemu umysłowi możemy odzyskać dzięki naszym przyjaciołom? Zobaczcie czy udało się to głównej bohaterce powieści Kelsey Hartwell 11 papierowych serc zamówiona w TaniaKsiazka.pl.

11 szans, aby odzyskać wspomnienia

Ella to dziewczyna żyjąca pełnią życia, organizatorka szkolnych eventów i bali, członkini grupy dziewczyn najpopularniejszych w szkole spotykająca się z członkami drużyny koszykarskiej. Wszystko wygląda pięknie, obiecująco i po prostu dobrze! Niestety wracając z jednej ze szkolnych imprez młoda kobieta ulega wypadkowi samochodowemu. Kiedy dziewczyna budzi się w szpitalu okazuje się, iż z jej umysłu wyparowały wszystkie ostatnie wydarzenia. Nie pamięta ani samego wypadku ani też tygodni przed nim. Do tego dowiaduje się, iż nie jest już ze swoim ukochanym chłopakiem, a nie ma pojęcia dlaczego postanowiła się z nim rozstać?! Kiedy dziewczynie coraz bardziej doskwiera dziura w pamięci zaczyna dostawać papierowe serca od tajemniczego wielbiciela. Okazuje się, ze on wie o niej zadziwiająco dużo. Dziewczyna postanawia podążyć za wskazówkami i wyruszać w bardzo zaskakującą, ale i niesamowitą podróż do samej siebie. Czy to co odkryje będzie pozytywnym zaskoczeniem?

Po pierwsze chciałam powiedzieć, że ogromnie doceniam fakt iż miałam okazję sięgnąć po specjalne wydanie kolekcjonerskie, w twardej okładce, z kolorowymi stronami oraz specjalnym rozdziałam napisanym przez autorkę dla polskich czytelników. Książka jest ciekawa, delikatna, bardzo romantyczna. Porusza tematykę znaną nastolatkom z ich szkolnego życia, z czasu kiedy bycie popularnym lub sportowcem mogło gwarantować Ci lepsze miejsce w szkolnej drabince. Z przyjemnością obserwowałam kolejne kroki czynione przez Ellę ku swojej przeszłości. Byłam ciekawa co tam odnajdzie i czy to jaki obraz samej siebie zobaczy jej się spodoba… Polecam Wam tą niezwykle przyjemną i pozytywną opowieść. Koszt okładkowy to 54,90zł. Tą i inne ciekawe książki w pięknym wydaniu znajdziecie w kategorii książkowych nowości wydawniczych 2024 w znanej księgarni internetowej.

Author

Mam na imię Kasia. Miło mi gościć Cię na moim blogu. Znajdziesz tutaj świat malowany rękami bliźniaków, dłońmi rodziny wielodzietnej złożonej z 5 osób, aromatem smacznej kuchni, ułatwieniami gadżetów czy szminką ust matki-kobiety. Zostaw komentarz, udostępniaj, polecaj dalej lub pisz wiadomości - czekam :-)

Write A Comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.