Kalendarz adwentowy Lego City ma za zadanie pomóc nam w okresie oczekiwania na Boże Narodzenie. Obecnie często sięgamy po te gotowe. Zapraszam więc do świata Lego!

Adwent to czas oczekiwania, czas przygotowań na nadejście Bożego Narodzenia. Czy jest tutaj ktoś kto nie lubi odliczać dni, które pozostały do jakiegoś ważnego wydarzenia? Wykreślamy je w kalendarzu, zaznaczamy w podręcznym notatniku. A co z adwentem? Z racji tego, iż są to aż cztery tygodnie stworzono Kalendarz adwentowy, którego celem było ułatwienie tegoż oczekiwania. Jest to swoiste wykreślanie dni, ale poprzez otwieranie okienek czy też paczuszek. Ta forma bardzo przypadła moim synom do gustu, wiec co roku staram się im coś ciekawego przygotować. Tym razem sięgnęliśmy m.in. po Kalendarz adwentowy Lego City zamówiony z TaniaKsiazka.pl.

Radosny czas oczekiwania

W tym roku Lego przygotowało nowy zestaw niespodzianek dla każdego dziecka, które zdecyduje się spędzić z ich kalendarzem adwentowym ten radosny czas oczekiwania na Boże Narodzenie. Zawiera on oczywiście 24 okienka kryjące niespodzianki dla młodego kreatora świata z klocków. W nich znajdziemy m.in. postać Mikołaja, Pani Mikołajowej, kolędnika, hokeisty, rzeźbiarza w lodzie ale również figurki renifera, bałwana, szczeniaczka czy kota. Wewnątrz okienek znajdują się krótkie instrukcje pomocne w składaniu odkrytych elementów. Dużym plusem okazała się również plansza, element rozkładany z tyłu pudełka, który pozwala na realizację najśmielszych zimowych zabaw odkrywanymi postaciami. No i oczywiście jak każde elementy spod znaku Lego wszystkie elementy są kompatybilne z innymi zestawami tej marki.

lego city, zabawka, dla dzieci, kalendarz adwentowy
lego, lego city, zabawa z dzieckiem, kalendarz adwentowy

Moi synowie już zaczęli mówić o świętach, o prezentach. Zapewne część z nas już jest w trakcie sprawunków. Taki kalendarz spod znaku Lego będzie na pewno świetnym pomysłem na podarunek dla kreatywnych budowniczych, małych odkrywców i tych, którzy niecierpliwie wyglądają już świątecznego czasu. Polecam Wam ten zestaw, gwarantuję że razem z dziećmi będziecie się świetnie bawić! Koszt kalendarza to 119,99zł. Znajdziecie go w promocyjnej cenie w kategorii klocki Lego City w znanej księgarni internetowej.

Author

Mam na imię Kasia. Miło mi gościć Cię na moim blogu. Znajdziesz tutaj świat malowany rękami bliźniaków, dłońmi rodziny wielodzietnej złożonej z 5 osób, aromatem smacznej kuchni, ułatwieniami gadżetów czy szminką ust matki-kobiety. Zostaw komentarz, udostępniaj, polecaj dalej lub pisz wiadomości - czekam :-)

Write A Comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.