Czas na poszukiwanie podarków pod choinkę trwa w najlepsze. A czy Lego Technic to idealny pomysł na prezent dla dziecka? A może dla dorosłego?

Jak tam Wasze sprawunki na święta? Prezenty już przyszykowane w ramach pomocy Świętemu Mikołajowi? Czy może nadal zastanawiacie się czy to czy tamto to idealny pomysł na prezent?! Myślę, że zawsze warto postawić na kreatywność, rozwijanie wyobraźni oraz osobiste preferencje naszego dziecka. Dzięki temu łatwiej jest trafić w to czego pociecha pragnie i o czym właśnie marzy… Choć mam dziwne wrażenie, iż często młodzież sama do końca nie wie co chce dostać, bo przecież już prawie wszystko ma?! Też macie takie wrażenie? Ale wracając do tematu prezentów – czy Lego Technic byłoby dobrym prezentem dla Waszego dziecka? My bawimy się właśnie Lego Technic Traktor John zamówionym z TaniaKsiazka.pl.

Zabawa, zabawa, zabawa

lego technic, lego, zabawa, pomysł na prezent

Traktor John Deere jest dedykowany użytkownikom powyżej 8 lat. Zestaw ten zaprojektowany jest w ramach współpracy z firmą John Deere, dzięki temu jest bardzo realistyczny i posiada wiele funkcjonalności. Zestaw pozwala na zbudowanie traktora wraz z przyczepą. Posiada ogromne koła, przegubowy układ kierowniczy, kabinę kierowcy z obracanym fotelem, przyczepę z wywrotką. Dzięki temu zestawowi dzieci zamieniają się w młodych inżynierów, którzy krok po kroku mogą konstruować dość skomplikowane mechanizmy. Dzięki zabawie zestawem rozwijają swoją kreatywność, umiejętności budowania czy podstawy wiedzy inżynierskiej. Zestaw może jeździć po każdej nawierzchni, nawet w dół czy w górę po stoku.

traktor, lego, lego technic, tania książka, dla dzieci, kreatywna zabawa

Lego Technic to niewątpliwie świetny pomysł na prezent pod choinkę dla dziecka. Pozwala na kreatywne budowanie, rozwój dziecka poprzez zabawę. Polecam Wam ten zestaw, gwarantuję że razem z dziećmi będziecie się świetnie bawić! Czy Wasze dzieci też kochają Lego? Które zestawy najczęściej goszczą w Waszym domu? Koszt Traktora to 103,99zł. Znajdziecie go w promocyjnej cenie w kategorii klocki Lego Technic w znanej księgarni internetowej.

Author

Mam na imię Kasia. Miło mi gościć Cię na moim blogu. Znajdziesz tutaj świat malowany rękami bliźniaków, dłońmi rodziny wielodzietnej złożonej z 5 osób, aromatem smacznej kuchni, ułatwieniami gadżetów czy szminką ust matki-kobiety. Zostaw komentarz, udostępniaj, polecaj dalej lub pisz wiadomości - czekam :-)

Write A Comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.