Anna Wolf postanowiła zaprosić swoje czytelniczki ponownie do świata Niepokonanych. Tym razem poznajemy bliżej życie w Nowym Yorku, które wiedzie Cole West.

Co sobie myślicie kiedy widzicie w barze lub na dyskotekowym parkiecie wytatuowanego niemal wszędzie mężczyznę? Lubicie taki typ, trochę niegrzeczny? Czy tacy wytatuowani panowie to tylko ci niebezpieczni, czy może jednak to ich look po pracy? A w pracy garnitur, grzeczność, przebojowość i właściwe zasady? Myślę, że obecnie tatuaże to sztuka wyrazu, pokazanie przeżyć czy uczuć, a nie oznaka przynależności do mrocznej strony życia… Taki był Parker Rain, a jaki będzie Cole West, bohater drugiej odsłony Niepokonanych od Anny Wolf? Wiecie już może?

Czy miłość i rodzinę da się pogodzić?

Uwielbiam pióro Anny Wolf i sięgam praktycznie po każdą jej powieść 🙂 Po przeczytaniu historii, której bohaterem był Parker Rain, nie mogłam się doczekać jakiejś kontynuacji. Bardzo mi się spodobała opowieść spod znaku Niepokonanych. Tym razem mamy okazję poznać bliżej drugiego z wytatuowanych przystojniaków czyli Cola Westa. Jest to obecny już w pierwszej odsłonie tej historii przyjaciel Coriny i Parkera. Jest też współwłaścicielem kancelarii prawniczej , a jego wujek do Duży John. Co zaskakujące jego rodzina to bardzo ważni gracze w mafijnym półświatku. Pewnego dnia, aby nie być powiązanym z morderstwem Cole musi wyjechać na dłuższe wakacje z Nowego Jorku. Wybiera się więc do dawno niewidzianej przyjaciółki i jej chłopaka. Niestety jak się okazuje kłopoty same wpadają mu pod koła i to dosłownie. Tak poznaje Mishę, która uciekając przed dziwnymi typami wpada pod jego samochód. Niestety okazuje się, że dziewczyna nie będąc świadoma tego kto jest jej biologicznym ojcem sama wpakowała się w kłopoty. Kobieta i mężczyzna okazują się pochodzić z dwóch zwaśnionych rodzin rządnych walk, pieniędzy, władzy czy potwierdzenia wpływów. Czy to nie będzie największą przeszkodą podczas rozwoju tej ogromnie iskrzącej już od samego początku relacji?

Jeśli lubicie ciekawych, lekko niebezpiecznych mężczyzn pokrytych tatuażami o szlachetnym sercu ukrytym pod tuszem to ta powieść będzie dla Was. Uważam, że swobodnie możecie sięgnąć po drugą część bez znajomości pierwszej, aczkolwiek oczywiście polecam zacząć od początku! Mnie niesamowicie wciągnęła ta historia, cieszę się że miałam okazję poznać tych bohaterów. Koszt okładkowy książki to 42,90zł. Wydawnictwo Akurat dziękuję za książkę. Tą i inne świetne powieści na niejeden długi wieczór znajdziecie w mojej biblioteczce.

Author

Mam na imię Kasia. Miło mi gościć Cię na moim blogu. Znajdziesz tutaj świat malowany rękami bliźniaków, dłońmi rodziny wielodzietnej złożonej z 5 osób, aromatem smacznej kuchni, ułatwieniami gadżetów czy szminką ust matki-kobiety. Zostaw komentarz, udostępniaj, polecaj dalej lub pisz wiadomości - czekam :-)

Write A Comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.