Czy światy w grze Minecraft mają jakieś ograniczenia? A może ograniczenie to tylko wyobraźnia graczy? Budowle mistrzów oraz Rocznik 2024 to nowości dla graczy.

Minecraft to gra, która opanowała świat. Ma swoją sporą społeczność fanów, a na rynku pojawia się coraz więcej gadżetów z jej motywem. Są to ubrania, kubki, lego, artykuły szkolne, ale i wiele książek. Jeśli macie fana tej gry w domu wiecie zapewne o czym mówię. Jako, że w jej trakcie tworzy się swoje światy i wioski, warto udoskonalać technikę i poznawać triki w tym zakresie. Przecież żaden gracz nie chce żeby ktoś zabrał mu zwierzęta albo zniszczył miasto. Z tego względu sięgamy po nowości książkowe. Tym razem są to Budowle mistrzów oraz Rocznik 2024.

Czy lubicie budować z sześcianów?

Minecraft jako gra, ale i jako marka już na dobre zagościła w naszej przestrzeni. Jej wielbiciele kochają otaczać się gadżetami z motywem tej gry. Jednocześnie każdy z nich chce być coraz lepszy stąd pojawia się tak wiele na rynku wydawniczym książek pomagających graczom. Ostatnio w ramach nowości wydawniczych ukazały się Budowle mistrzów oraz Rocznik 2024.

Budowle mistrzów to pięknie ilustrowana książka – album. W środku znajdziemy mnóstwo kolorowych ilustracji obrazujących bogactwo możliwości gry. Szczerze mówiąc mi samej zapierało momentami dech podczas podziwiania kunsztu twórców. Szczególnie mając na uwadze fakt, iż budowę zaczyna się zawsze od jednego sześcianu. Album pozwala poznać najlepszych twórców gry i uzmysławia młodemu graczowi, iż możliwości budowania są niemal nieograniczone. Dodatkowo znajdziemy tam tez wskazówki jak udoskonalać swoje własne światy. Mieliśmy okazję poznać: Aman, nieśmiertelne krainy – Iskillia; Kaczuszki – SadicalMC; Księżniczka z głębin – Varuna; Imperial City – Rigolo i Comeon; Ziemioniebo – natsu3012; Gothencrow – Rajkkor; Miasto przyszłości – Zeemo; Ziemie Kythor – qwryzu; Rady i triki; Dzienniki morskie – Junghan Kim; Zniszczenie Księżyca, kosmiczny front – Maggie Gondo Wardoyo i Arkha Satya Taruna; Świątynia męstwa – Sander Poelmans; Sayama City – Sayama Production Committee; Zamożny średniowieczny gród – Minecrafttalsi; Dystopijny umysł – Jossieboy; Biblioteka bez cenzury – Blockworks; Nova Celes – Quantics Build.

Minecraft Rocznik 2024 to seryjnie wydawana pozycja dla graczy. Jest to książka pokazująca najnowsze zmiany wprowadzane w grze. Wskazuje co dała aktualizacja Trails & Tales, dzięki której pojawiły się wielbłądy, niuchacze, biom kwiatu wiśni, archeologia czy bloki bambusa. Pozycja ta zawiera wiele inspiracji i wskazówek jak odnaleźć się w najnowszej wersji gry i sprostać zadaniom postawionym przed graczami przez twórców. To prawdziwy przewodnik do odkrywania tajników dobrej zabawy w Minecraft.

Koszt okładkowy książek to 129,99zł za Budowle mistrzów oraz 36,99zł za Rocznik 2024. Wydawnictwo Harper Collins Polska dziękuję za otrzymane książki. W naszej dziecięcej biblioteczce znajdziecie więcej ciekawych książek o grze Minecraft.

Author

Mam na imię Kasia. Miło mi gościć Cię na moim blogu. Znajdziesz tutaj świat malowany rękami bliźniaków, dłońmi rodziny wielodzietnej złożonej z 5 osób, aromatem smacznej kuchni, ułatwieniami gadżetów czy szminką ust matki-kobiety. Zostaw komentarz, udostępniaj, polecaj dalej lub pisz wiadomości - czekam :-)

Write A Comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.