Czy marzyliście albo śniliście o tym, aby latać? Ale czy tylko skrzydła pozwalają wznieść się w niebo? Magia latania to przewodnik po świecie latających stworzeń.

Powiedzcie mi kiedy ostatnio śniło Wam się latanie? A może marzycie o tym, aby móc w jakiś sposób wznieść się w niebo i móc szybować nad całym znanym sobie światem? A Wasze dzieci? Może to one są właśnie tymi skrzydlatymi osobami obok Was, które pokazują iż można? Kiedy jednak w tym temacie zejdziemy na ziemię, zaczynamy stawiać sobie pytania czy tylko skrzydła pozwalają na lot? Czy są jakieś inne techniki na oderwanie się od powierzchni? Jakie zwierzęta prócz ptaków potrafią latać? O tym wszystkim opowiada książka Magia latania zamówiona w TaniaKsiazka.pl.

Czy każdy może latać?

Dzieci potrafią zasypywać swoich rodziców różnorakimi pytaniami. Nie zawsze niestety jesteśmy w stanie sprostać tym wszystkim wyzwaniom, wytłumaczyć wszystko tak jak byśmy chcieli, podzielić się wiedzą. Aby wspomóc swoje pociechy w poszerzaniu horyzontów oraz zdobywaniu wiedzy warto sięgnąć po dobre publikacje przybliżające dany temat. A zdobywanie wspólnie wiedzy jest bardzo przyjemne! Jedną z takich książek jest Magia latania, której autorką jest Nicola Davies. Dzięki niej jesteśmy zaproszeni do świata zwierząt mogących oderwać się na krótszy lub dłuższy czas od powierzchni ziemi. W tej pozycji znajdziemy wiele ciekawostek, nieznanych nawet nam dorosłym faktów i piękne ilustracje. Dzięki niej możemy się dowiedzieć, iż oprócz ptaków czy nietoperzy latać potrafią również owady, chrząszczy czy też płazy. Książka pochłonie każdego zapalonego dziecięcego odkrywcę.

Wydawnictwo Świetlik wydało tą piękną i mądrą książkę dla młodych czytelników. Pozycja ta zafascynowała moich synów, z wielką chęcią sięgali po nią kilkukrotnie, aby zdobyć ciekawostki na temat świata zwierząt. Uwielbiam tak pięknie wydane książki dla dzieci, które wzmacniają je w ich pasjach. Koszt okładkowy książki to 54,90zł. Tą i inne ciekawe książka dla dzieci i młodzieży znajdziecie w kategorii książkowych nowości wydawniczych 2023 w znanej księgarni internetowej.

Author

Mam na imię Kasia. Miło mi gościć Cię na moim blogu. Znajdziesz tutaj świat malowany rękami bliźniaków, dłońmi rodziny wielodzietnej złożonej z 5 osób, aromatem smacznej kuchni, ułatwieniami gadżetów czy szminką ust matki-kobiety. Zostaw komentarz, udostępniaj, polecaj dalej lub pisz wiadomości - czekam :-)

Write A Comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.