Nastała nam za oknem jesień, a wraz z nią Katarzyna Michalak zaprosiła nas ponownie do Przytulnej. Tym razem mamy więc okazję przeżyć Jesień w Przytulnej.

Są autorzy i sagi, po które sięgam w ciemno i na których tak mocno wyglądam. Jedną z takich autorek jest Katarzyna Michalak. Jej powieści zawsze czyta się szybko i lekko, choć nie stronią od tematów trudnych, zawiłych wątków czy też emocjonalnego rollercoastera. Ale zawsze też dodają otuchy, przyjemnie otulają czytelnicze serca i umysły czyniąc świat piękniejszym. Tym razem miałam okazję sięgnąć po kolejną odsłonę Sagi Przytulnej. Pani Kasia zaprasza nas na Jesień w Przytulnej. Co Wy na to?

Słowa „Nigdy” należy używać rzadko, a najlepiej wcale!

Każda rodzina ma swoje sekrety, zarówno te takie codzienne, można mieć wrażenie że lżejsze jak i te mroczne, które po ujrzeniu światła dziennego mogą wywołać prawdziwą lawinę błota i pomyj. Ponownie mamy okazję spotkać znanych już z dwóch poprzednich części Wiosna i Lato bohaterów, czyli rodzinę Gawroszów. Azja kocha sekrety swojej rodziny, a najbardziej je rozdmuchiwać i piętnować nimi pozostałych domowników. To właśnie uczynił Alicji, choć to był tylko początek całej burzy. Tym razem drążony jest temat dziecka Amelii, które nadal nie ma ustalonego ojca. Co powiedzą testy genetyczne? Czy dociekliwy Azja zniszczy swoich bliskich czy jednak w myśl zasady, iż prawda wyzwala uwolni ich od ciążących im tajemnic?

Katarzyna Michalak kolejny raz postanowiła zabrać nas na Przytulną. Nie zabrakło jak zawsze emocji, zmiany biegu wydarzeń, ponownego i jeszcze mocniejszego zagłębienia się w historię znanych nam bohaterów. Powieść czytało się szybko, lekko, ale i klimatycznie, bo w końcu za oknem również gości jesień. Byłam ogromnie ciekawa jak kolejne sekrety odkrywane przez Azję „czyszczącego” rodzinne kąty wpłyną na każdą z osób i czy nie spowodują rozpadu rodziny? Ogromnie Wam polecam ta emocjonującą, ale zarazem ciepłą historię na jesienne wieczory. Koszt okładkowy książki to 49,99zł. Jesień w Przytulnej i inne powieści znajdziecie w mojej biblioteczce. Wydawnictwo Znak dziękuję za przesyłkę z książką.

Author

Mam na imię Kasia. Miło mi gościć Cię na moim blogu. Znajdziesz tutaj świat malowany rękami bliźniaków, dłońmi rodziny wielodzietnej złożonej z 5 osób, aromatem smacznej kuchni, ułatwieniami gadżetów czy szminką ust matki-kobiety. Zostaw komentarz, udostępniaj, polecaj dalej lub pisz wiadomości - czekam :-)

Write A Comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.