Kobieta w deszczu czy może Kobieta w burzy? Co tak naprawdę czeka w życiu na bohaterki powieści Doroty Milli? Czy ponownie staną one na nogi?

Kobieta zmienną jest istotą, pełną emocji, empatyczną i czułą. Jednak przychodzą w jej życiu takie chwile kiedy nie widzi przysłowiowego światełka w tunelu, kiedy to co do tej pory stanowiło jej świat całkowicie się rozpada i wtedy… Staje ona na rozdrożu zastanawiając się co dalej i czy da po raz kolejny radę??? O losach kobiet właśnie w tak trudnym momencie życia opowiada nam ponownie w drugiej odsłonie Sagi nadmorskiej Dorota Milli. Co tym razem czeka na czytelniczki w powieści Kobieta w burzy?

Ważne jest by kochać też siebie i nigdy z siebie nie zrezygnować.”

Niedawno do księgarń trafiła kontynuacja historii sympatycznej psychoterapeutki Aletty Różańskiej. Choć na dobre zadomowiła się w swoim gabinecie jakiś czas temu odziedziczonym po zmarłym mentorze, nie może do końca spokojnie pracować. Ponownie jak bumerang powraca sprawa spadkowa, a potencjalni spadkobiercy chcą podważyć prawdziwość sporządzonego przez zmarłego testamentu. Pomimo osobistych perypetii kobieta nie przestaje angażować się w sprawy swoich pacjentów. Tym razem znany już czytelnikom z poprzedniej części detektyw Wysocki przychodzi z niebywale delikatną sprawą. Czy teraz, kiedy ich role się odwróciły będą w stanie pomóc zainteresowanym osobom? Julia próbuje pozbierać się po tym jak uwolniła się z toksycznego związku, co niestety było równoznaczne z zostawieniem całego starego i tak dobrze znanego życia za sobą! Eryka postanowiła również zupełnie zmienić tory swojego postępowania po tym jak młoda terapeutka postawiła jej diagnozę. Czy kobiety poradzą sobie ze swoimi życiowymi zakrętami? Czy te zawirowania, którym muszą stawić obecnie czoło sprawią, że wyjdą z potyczki silniejsze i mądrzejsze? Czy którejkolwiek z nich pisana jest miłość i czy mając za sobą dotychczasowe doświadczenia będą umiały otworzyć się na to uczucie i zaufać drogiemu człowiekowi?

Z wielką niecierpliwością, ale i dreszczykiem emocji sięgnęłam po kolejną odsłonę znanych mi bohaterek. Jeśli nie czytaliście pierwsze części sagi, koniecznie nadróbcie to przed Kobietą w burzy. Dorota Milla przyszykowała dla czytelniczek prawdziwy kocioł pełen emocji. Czytając książkę czułam się jakbym kolejno i kolejno zagłębiała się w umysł i duszę każdej z opisywanych kobiet i próbowała na równi z nimi dociec jak rozwikłać napotkane problemy. Jest to świetna lektura na już lekko jesienne wieczory przy świecach, pod kocem i z kubkiem herbaty w dłoni. Polecam serdecznie! A ja czekam na kolejne powieści autorki. Koszt okładkowy książki to 44,90zł. Wydawnictwo Luna dziękuję za egzemplarz. Tą i inne ciekawe książki znajdziecie w mojej biblioteczce.

Author

Mam na imię Kasia. Miło mi gościć Cię na moim blogu. Znajdziesz tutaj świat malowany rękami bliźniaków, dłońmi rodziny wielodzietnej złożonej z 5 osób, aromatem smacznej kuchni, ułatwieniami gadżetów czy szminką ust matki-kobiety. Zostaw komentarz, udostępniaj, polecaj dalej lub pisz wiadomości - czekam :-)

Write A Comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.