Minecraft to gra, którą od dawna kochają duzi i mali. W oparciu o ten motyw powstają książki i pozycje do nauki dla dzieci. Tym razem mamy Język angielski Megazadania!

Czy sięgając po ubrania, gadżety dla dzieci, kupując wyprawkę szkolną lub książki zwracacie uwagę wraz z dzieckiem, aby rzecz odwoływała się do ulubionego bohatera z bajki czy gry? Czy nie ma to dla Was zupełnie znaczenia? A może warto by było wspomóc się znanymi postaciami przy nauce, bo przecież najłatwiej się uczyć podobno poprzez zabawę?! A może Język angielski wraz z bohaterami Minecraft? Właśnie ukazały się kolejne książki z serii Megazadania.

Nauka języka z ulubioną grą

Minecraft to gra, która zawojowała cały świat. Grają w nią i dorośli i młodzi. Od długiego czasu niemal wszystko z tym motywem możemy znaleźć na rynku, od ubrań, przyborów szkolnych po książki, gazety czy pomoce naukowe. Jakiś czas temu mieliśmy okazję sięgnąć z synami po książki pomocne na edukacji domowej z matematyki. Tym razem HarperKids wydało pozycje pomocne w nauce języka angielskiego. Mamy tutaj książki dopasowane do wieku: 7 – elementary; 8 – elementary/pre-intermediate; 9 – pre-intermediate; 10 – pre-intermediate/intermediate; 11 – intermediate; 12 – intermediate plus. Dzięki książką język angielski młodzi ludzie poznają przy okazji zabawy z ulubionymi bohaterami gry, pomagając im w wypełnianiu poszczególnych misji i zdobywaniu nagród.

Z synami uwielbiamy sięgać po takie książki, ponieważ dzięki nim mogą zdobywać wiedzę i poszerzać swoje horyzonty podczas zabawy. Uwielbiają Minecraft więc jest to wielka zachęta po sięgnięcie po pozycje i pracę z nią. Myślicie, że Wasze dzieci też z chęcią uczyłyby się z książek z ulubionymi bohaterami gier czy bajek? Koszt każdej z części to 29,99zł. HarperKids dziękuję za otrzymane książki. Jeśli chcielibyście zakupić te książki zapraszam na stronę wydawcy. Te i inne ciekawe pozycje dla najmłodszych znajdziecie w naszej dziecięcej biblioteczce.

Author

Mam na imię Kasia. Miło mi gościć Cię na moim blogu. Znajdziesz tutaj świat malowany rękami bliźniaków, dłońmi rodziny wielodzietnej złożonej z 5 osób, aromatem smacznej kuchni, ułatwieniami gadżetów czy szminką ust matki-kobiety. Zostaw komentarz, udostępniaj, polecaj dalej lub pisz wiadomości - czekam :-)

Write A Comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.