Czy jesteście obecnie na jakiejś diecie? Czy zdarzyło się Wam stosować się do konkretnych zasad w swoim sposobie odżywiania? A czy Twoja kuchnia w wersji KETO to realny pomysł na posiłki?

Obecnie bardzo silnym jest trend dbania o siebie, przyglądania się temu co jemy oraz bycia najogólniej mówiąc fit. Czy rzeczywiście wprowadzanie zmian dotyczących tej strefy naszego życia wynika z naszej potrzeby, może z chęci podążania za trendami, a może z wymogów otoczenia? Jak jest u Was ze stosowaniem diet? Znacie się na tym? Co u Was się sprawdziło najbardziej? Ja na przykład jestem wegetarianką. Za to mój mąż nadal poszukuje rozwiązania dla siebie, od dłuższego czasu testuje porady i przepisy z książki –Twoja kuchnia w wersji KETO. Znacie tą dietę? Stosowaliście ją? Jak się z nią czuliście i czy przyniosła Wam pozytywne efekty?

Jaką dietę dziś wybierasz?

Z racji tego, iż mój mąż nadal poszukuje dla siebie najlepszego rozwiązania jeśli chodzi o posiłki postanowiliśmy zapoznać się z dietą ketogeniczną. Stąd zawitała do naszej kuchni książka Twoja kuchnia w wersji KETO. Zaglądając do środka okazało się, iż jest ona zbudowana z dwóch części. W pierwszej mamy do czynienia z wprowadzeniem w daną dietę, tak aby czytelnik wiedział na czym ona polega, jakie potrawy są w niej pożądane, a jakie nie. Pokazuje czym się kierować przy komponowaniu posiłków, aby sprostać założeniom Keto. Następnie znalazła się w niej garść niezwykle ważnej wiedzy szczegółowo i przystępnie opisanej o tłuszczach, białkach, warzywach, owocach, napojach, orzechach i nasionach oraz ziołach i przyprawach. Następna część to konkretne przepisy w postaci 175 pomysłów na śniadania, przystawki, przekąski, zupy, sałatki, dania główne oraz desery.

Ta książka to nie tylko typowa książka kucharska. To świetne wprowadzenie do zagadnienia jakim jest dieta ketogeniczna, pozwalając zupełnym laikom zrozumieć jej zasady i w łatwy sposób dostroić do niej naszą kuchnię. Oczywiście jest przepięknie wydana, zdjęcia w niej zawarte sprawiają, że zapragniecie przygotować coś zgodnie z zawartymi przepisami. Wielki plus za przystępną i zrozumiałą formułę zawartej w książce wiedzy. Polecamy! Koszt okładkowy książki to 89,00zł. Wydawnictwo Sensus dziękuję za otrzymaną książkę. Tą i inne znajdziecie w mojej kuchennej biblioteczce.

Author

Mam na imię Kasia. Miło mi gościć Cię na moim blogu. Znajdziesz tutaj świat malowany rękami bliźniaków, dłońmi rodziny wielodzietnej złożonej z 5 osób, aromatem smacznej kuchni, ułatwieniami gadżetów czy szminką ust matki-kobiety. Zostaw komentarz, udostępniaj, polecaj dalej lub pisz wiadomości - czekam :-)

Write A Comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.