Czy cokolwiek w naszym życiu jest zapisane w gwiazdach? Jaki macie stosunek do horoskopów? Ten temat postanowiła sprawdzić bohaterka powieści Zodiakara Andrei Izquiero.

Czy czytywaliście w młodości, a może nadal czytacie horoskopy? Ja pamiętam jak w młodzieżowych gazetach przewracało się na ostatnie strony, aby dowidzieć się co czeka nas w najbliższym czasie ze strony świata, karmy czy potencjalnych partnerów? A jak jest teraz? Przekonaliście się kiedykolwiek, że np. dopasowanie poprzez pryzmat znaków zodiaków jednak miało znaczenie? Wpływ gwiazd na miłość i ludzkie relacje postanowiła zweryfikować bohaterka powieści Zodiakara Andrei Izquiero. Ciekawi do jakich wniosków doszła?

Cel to wykazać, że miłość nie ma nic wspólnego z gwiazdami.

Bohaterką powieści jest 28-letnia kobieta o imieniu Anna, rodowita hiszpanka z Walencji. Poznajemy ją kiedy w jej od dawna poukładanym życiu rozpętuje się huragan, a może i prawdziwy cyklon. W dniu ślubu porzuca stojącego przed ołtarzem przyszłego małżonka Carlosa i postanawia tym samym zrobić coś ze swoim życiem. Tylko mam wrażenie, ze nie do końca wiedziała co konkretnie. Ruszyła więc w nieznane, do obcego miasta i obcego kraju, a mianowicie Los Angeles w USA. Tam przygarnął ją brat, a ona sama oprócz pracy freelancera postanowiła zrobić pewien eksperyment. A mianowicie mówiono jej, że mężczyzna Waga nie będzie dla niej dobrym partnerem do życia, a taki znak zodiaku miał jej niedoszły mąż. Anna wzięła sobie na punkt honoru udowodnienie, że horoskopy i gwiazdy nie mają nic wspólnego z naszymi ludzkimi miłościami i relacjami. Dała sobie na to 12 miesięcy, a każdy miesiąc miał upłynąć jej pod znakiem innego przedstawiciela płci przeciwnej o konkretnym znaku zodiaku. Czy ten projekt ma szansę powodzenia? Czy rzeczywiście gwiazdy nie mają nic do powiedzenia w sprawie naszych ludzkich miłości i wyborów?

Bardzo się cieszę, że mogłam sięgnąć po tę powieść. Było w niej sporo humoru, dystansu do wielu życiowych sytuacji. Byłam ogromnie ciekawa czym ostatecznie zakończy się powzięty przez bohaterkę projekt. Sama chciałabym znać odpowiedź czy rzeczywiście gwiazdy nie mają żadnego wpływu na nasze ludzkie relacje i związki?! A Wy co myślicie? Polecam Wam powieść Zodiakara. Koszt okładkowy książki to 44,99zł. Znak Literanova dziękuję za otrzymany egzemplarz. Tą i inne ciekawe powieści na niejeden letni wieczór z miłością w tle znajdziecie w moje biblioteczce.

Author

Mam na imię Kasia. Miło mi gościć Cię na moim blogu. Znajdziesz tutaj świat malowany rękami bliźniaków, dłońmi rodziny wielodzietnej złożonej z 5 osób, aromatem smacznej kuchni, ułatwieniami gadżetów czy szminką ust matki-kobiety. Zostaw komentarz, udostępniaj, polecaj dalej lub pisz wiadomości - czekam :-)

Write A Comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.