Lato zapanowało w naszych kalendarzach, ale i zazwyczaj za oknem. W powieściach też powiało ciepłem m.in. dzięki najnowszej książce Katarzyny Michalak – Lato w Przytulnej. Gotowi?

Lato niewątpliwie zagościło już na dobre w naszym kalendarzu, a i za oknem znajdziemy je z łatwością. Do tego niektórzy, tak jak ja mieli już okazję wypocząć na tak długo wyczekiwanym urlopie. Bo kto nie marzy o tym, aby móc zresetować głowę po nierzadko przytłaczającej nas ostatnio rzeczywistości??? A jak odpoczynek to oczywiście z rodziną, z którą jak niektórzy twierdzą wychodzi się dobrze tylko na zdjęciach?! My wypoczęliśmy, a Wy kiedy ruszacie na urlop? Jak zawsze zabieram ze sobą kilka książek na leżak, a jedną z nich była letnia powieść Katarzyny Michalak – Lato w Przytulnej. Czytaliście?

Szczęśliwa rodzina to prawdziwy skarb.

Katarzyna Michalak ponownie zaprasza swoich czytelników do Przytulnej. Znana nam już z Wiosny w Przytulnej rodzina Gawroszów ponownie zabiera nas do siebie, pokazując swoje kolejne tajemnice. Szczerze mówiąc nigdy nie przypuszczałam, iż ludzie mogą mieć ich aż tak dużo, a przecież ten tom to jeszcze nie koniec całej sagi. Strach się bać myśląc o kolejnych odsłonach tej historii. Tym razem spotykamy młodziutką Amelię w bardzo trudnym momencie jej życia, a mianowicie dziewczyna jest dotknięta nieuleczalną chorobą. Niestety jednocześnie okazuje się, iż jest ona w ciąży, co stanowi dla niej śmiertelne zagrożenie. Do tego jej bracia, Azja i Ariel skaczą sobie do oczu. A ich matka poszukuje rozpaczliwie sposobu na rozwiązanie nawarstwiających się problemów. Czy uda się jej scalić na powrót swoją rodzinę, tak aby jej członków łączyły silne i dobre więzi a nie tylko wspólne nazwisko? Pieniądze, które niespodziewanie otrzymuje Alicja wcale zdają się w tym nie pomagać. Czy matka znajdzie wiarę w siebie i będzie potrafiła wspierać innych?

Z ogromną przyjemnością ponownie zaprosiłam Katarzynę Michalak do mojego czytelniczego świata. Kiedy mam ochotę na opowieść pełną emocji, cudownie rozgrzewającą od środka, wzruszającą często aż do łez to ta polska autorka jest tego gwarantem. Tak samo zresztą było przy lekturze drugiego tomu sagi Przytulna. Znalazłam tutaj słowo miłość, dom, rodzina odmieniane przez wiele przypadków, ale i plecione na wielu płaszczyznach. A do tego takie smaczki jak rodzinne sekrety i ciekawe zwroty akcji. Polecam gorąco tę sagę! Koszt okładkowy książki to 49,99zł. Wydawnictwo Znak dziękuję za cudowny, letni prezent w postaci paczki niespodzianki z powieścią 🙂 Tą i inne ciekawe książki na niejedną leżakową godzinę znajdziecie w mojej biblioteczce.

Author

Mam na imię Kasia. Miło mi gościć Cię na moim blogu. Znajdziesz tutaj świat malowany rękami bliźniaków, dłońmi rodziny wielodzietnej złożonej z 5 osób, aromatem smacznej kuchni, ułatwieniami gadżetów czy szminką ust matki-kobiety. Zostaw komentarz, udostępniaj, polecaj dalej lub pisz wiadomości - czekam :-)

Write A Comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.