Jako, że wielu młodych ludzi uwielbia, a wręcz kocha gry i to te wirtualne, powstaje coraz więcej pozycji dedykowanych właśnie dla miłośników gier. Tym razem króluje u nas Minecraft.

Czy są tutaj jacyś wielbiciele świata wirtualnego? Czy znacie jakiegoś młodego człowieka, który nie sięgał by po tego rodzaju rozrywkę? Oczywiście posiadanie w domu miłośników gier nie jest czymś złym! Nie ukrywam, iż czasami kiedy potrzebuję spędzić chwilę lub porozmawiać tylko w dorosłym gronie synowie dostają czas na zajrzenie do elektroniki. Wtedy sięgają m.in. po MInecraft. Dzięki temu zamiłowaniu w naszej dziecięcej biblioteczce pojawiają się również książki czy inne gadżety z tej serii. Sięgacie po takie książki? Wasze dzieci byłyby nimi zainteresowane?

Moby atakują…

W tym miesiącu ponownie nakładem HarperKids ukazały się kolejne książki w tematyce Minecraft. Tym razem moi synowie mieli okazję sięgnąć po dwie pozycje. Pierwsza z nich to Oficjalny przewodnik – jak to narysować. W środku znaleźliśmy ćwiczenia krok po kroku pozwalające podjąć trud narysowania ulubionych postaci znanych ze świata gry. To idealna książka dla tych, którzy stawiają swoje pierwsze kroki na artystycznej ścieżce czy też dla tych, którzy szukają podpowiedzi jak poprawić swoją kreskę w rysunku. Próbowaliście może już rysować z taką książką prowadzącą nas krok po kroku?

minecraft, gra dla dzieci, harperkids, naklejkowa przygoda

Drugą pozycją jest kolejna odsłona Naklejkowej przygody. Pośród ponad 200 naklejek młodzi adepci gry znajdą szereg zadań do wykonania, m.in. labirynty, uzupełnienia ilustracji, poszukiwanie różnic czy budowanie swojego ulubionego świata. A jak się już wielokrotnie przekonałam moi młodzi czytelnicy uwielbiają takie wyzwania, szczególnie kiedy towarzyszą ulubionym bohaterom. Koszt okładkowy książek to 34,99zł lub 24,99zł. HarperKids dziękujemy za otrzymane egzemplarze. Te i inne ciekawe książki dla młodych czytelników znajdziecie w naszej dziecięcej biblioteczce.

Author

Mam na imię Kasia. Miło mi gościć Cię na moim blogu. Znajdziesz tutaj świat malowany rękami bliźniaków, dłońmi rodziny wielodzietnej złożonej z 5 osób, aromatem smacznej kuchni, ułatwieniami gadżetów czy szminką ust matki-kobiety. Zostaw komentarz, udostępniaj, polecaj dalej lub pisz wiadomości - czekam :-)

Write A Comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.