Co jesteś w stanie zrobić, aby dostać się na szczyt listy przebojów? Ale tej w jej sercu? To zawsze byłeś ty – mówi nam Ada Tulińska w najnowszej powieści.

Być gwiazdą, wybić się z maleńkiego miasteczka na końcu świata na sam szczyt list przebojów… Żyć jak prawdziwa gwiazda, zaliczać koncerty, wywiady, cieszyć się atencją płci przeciwnej i uwielbieniem nieskończonych rzesz fanów. Ale czy to oznacza, że możesz odciąć się od przeszłości, od tego skąd pochodzisz i gdzie nadal mieszka twoja rodzina? Sami przekonajcie się co czekało na czytelników w powieści To zawsze byłeś ty zamówionej w TaniaKsiazka.pl.

Największy przebój to taki, który można zaśpiewać we dwoje

Pani Ada Tulińska tym razem postanowiła zabrać swoich czytelników do życia gwiazdy rocka. Zespół The Midnight Moon tworzą chłopcy, którzy dorastali w maleńkim miasteczku, daleko od zgiełku stolicy czy innego dużego miasta. Pomimo tego wybili się na rynku fonograficznym i obecnie stali się jednym z bardziej rozpoznawalnych zespołów. Rzesze fanów, a szczególnie fanek ich nie opuszczają. Niestety panowie zachłysnęli się życiem celebrytów i zamiast pracować nad kolejnymi przebojami czy wywiązywać się z kontraktów na kolejne przeboje np. na festiwale zajęli się imprezowaniem i czerpaniem z życia pełnymi garściami nie dając z siebie nic więcej. W ich maleńkim miasteczku pozostali dawni znajomi, szkoła, która była ich pierwszym studiem nagraniowym czy rodziny. Pewnego dnia Weronika – jedna z ich dawnych koleżanek z równoległej klasy, a obecnie nauczycielka w jedynej w tej miejscowości szkole zwraca się do nich z apelem o pomoc w uratowaniu placówki. Czy celebryci postanowią pomóc? Czy przeszłość łącząca członków zespołu i skromną nauczycielkę oraz ich spotkanie po latach pozwolą uporządkować więcej niż każde z nich by chciało? Czy wyjaśni się to co nadal tkwi w ich sercach?

Po raz kolejny miałam okazję sięgnąć po powieść Pani Ady. Lubię jej sposób kreacji bohaterów i poszczególnych wątków. Powieść była ciekawa, zabawna, napisana z humorem i lekkim dystansem do małomiasteczkowego życia i wybijających się z niego celebrytów. Powieść świetnie sprawdzi się na wakacyjne wyjazdy i relaks na plażowym leżaku. Polecam serdecznie! Koszt okładkowy książki to 47,90zł. Tą i inne ciekawe powieści tej autorki, ale nie tylko, znajdziecie w kategorii romans w znanej księgarni internetowej.

Author

Mam na imię Kasia. Miło mi gościć Cię na moim blogu. Znajdziesz tutaj świat malowany rękami bliźniaków, dłońmi rodziny wielodzietnej złożonej z 5 osób, aromatem smacznej kuchni, ułatwieniami gadżetów czy szminką ust matki-kobiety. Zostaw komentarz, udostępniaj, polecaj dalej lub pisz wiadomości - czekam :-)

Write A Comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.