Jeśli szukacie rozrywki, mistrzowskich zagadek i twistów to właśnie macie okazję sięgnąć po niezwykłą trylogię. Oto pierwszy z tomów: The inheritance games.

Wyobraźcie sobie, że oto jednego dnia wiedziecie spokojne, zwyczajne, nudne życie młodego człowieka uczącego się, a jednocześnie pracującego, aby zawalczyć o lepszy byt dla siebie i siostry. A pewnego dnia trafiacie do innego świata, świata bogatych i posiadających władzę i teraz tam musicie się odnaleźć… Jak byście sobie z tym poradzili? Dalibyście radę? Taka historia stała się udziałem bohaterki powieści Jennifer Lynn Barnes. Sami zobaczcie co ciekawego czekało na mnie w książce The inheritance games Tom 1 zamówionej w TaniaKsiazka.pl.

Fortuna w spadku i czterej rywale…

Avery Grambs chce przetrwać średnią szkołę, zdobyć stypendium i mieć szansę wyrwać się z dotychczasowego życia, tak ciężkiego i skomplikowanego. Wszystko ma teoretycznie szansę się ułożyć, ale śmierć pewnego filantropa i miliardera zmienia nieoczekiwanie bieg niejednego życia. Tobias Hawthorne umierając pozostawia tajemniczy testament i komplet listów dla wszystkich spadkobierców. O dziwo młoda kobieta zostaje też zaproszona na uroczyste odczytanie ostatniej woli miliardera i nieoczekiwanie dla siebie, ale i dla innych wymienionych ona również jest w nim wymieniona. A co ciekawe odziedziczyła niemal wszystko… Czy Avery rzeczywiście zmanipulowała miliardera w jakiś sposób? A może jest z nim spokrewniona? Jak dziewczyna ma sobie poradzić z majątkiem, prawnikami, ochroną, służbą, ale i szukającą kruczków prawnych wydziedziczoną niemal przez zmarłego rodziną i wnukami. Dziadek kochał zaskakiwać i często karmił rodzinę wymyślnymi zagadkami, więc czy Avery okaże się najbardziej zaskakującą z nich?

Powieść okazała się świetnym pomysłem na długi weekend. Świetnie się ją czytało, historia wciągnęła mnie niemal od początku i z każdą stroną coraz mocniej chciałam pomóc głównej bohaterce rozwiązać tą nieoczekiwaną zagadkę jej życia. Powieść jest zaskakująca, emocjonująca, pełna zagadek i zwrotów akcji, a do tego pełna humoru i zapewniła mi świetną rozrywkę na kilka wolnych wieczorów. Polecam gorąco, a ja zaczynam czytać tom 2 z tej serii. Koszt okładkowy książki to 44,90zł. Tą i inne ciekawe powieści znajdziecie w kategorii przygodowe i fantastyka w znanej księgarni internetowej.

Author

Mam na imię Kasia. Miło mi gościć Cię na moim blogu. Znajdziesz tutaj świat malowany rękami bliźniaków, dłońmi rodziny wielodzietnej złożonej z 5 osób, aromatem smacznej kuchni, ułatwieniami gadżetów czy szminką ust matki-kobiety. Zostaw komentarz, udostępniaj, polecaj dalej lub pisz wiadomości - czekam :-)

Write A Comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.