Czy rodzina to to co widzimy jako postronni obserwatorzy z zewnątrz? Czy też może skrywa ona niejedną tajemnicę? Co kryje Przerwany pokaz Małgorzaty Rogali?

Czy świat mody to tylko to piękno, które widzimy jako obserwatorzy? Piękne ciała prezentujące na niejednym wybiegu czy zdjęciu coraz bardziej wymyślne stroje? A może to wszystko okraszone jest niejedną kroplą krwi i potu, ponieważ komuś przybyło tu i ówdzie albo z jakiegoś powodu popadł w niełaskę u kreatorów? Co kryje tak naprawdę ten świat? Sami się przekonajcie sięgając po najnowszą powieść Małgorzaty Rogali Przerwany pokaz!

Rodzinny biznes a sentymenty?

Po raz kolejny miałam okazję sięgnąć po książkę Pani Małgorzaty Rogali. Wysoko cenię sobie tą polską autorkę, który tym razem postanowiła zaprosić nas w swoim kryminale do świata mody. Bohaterami historii jest rodzin Morawskich. To znana rodzina i bardzo wpływowa, a jej członkinią była m.in. Regina znana projektantka mody. Podczas pokazu najnowszej kolekcji ta osiemdziesięciolatka ginie w niewyjaśnionych okolicznościach. Do wyjaśnienia sprawy przystępuje znany już z innej powieści duet: Michalina Czaplińska oraz Zofia Maciejska. Obie chcą oczywiście wyjaśnić wszystkie wątki związane z prowadzoną sprawą, ale mają również nadzieję rozwikłać przy okazji inną sprawę sprzed lat. Co ciekawe dotyczy ona również tej rodziny, a mianowicie zabójstwa Heleny Morawskiej. Czy to możliwe, iż nad rodziną ciąży jakieś fatum? A może trawi ją tyle wzajemnych sekretów i niedomówień, iż prawda ich wszystkich ostatecznie wyzwoli?

Najnowszy kryminał Małgorzaty Rogali zaprasza czytelników do świata mody, blichtru, pierwszych stron gazet, piękna, przepychu czy przykuwających oko stroi i sylwetek. Ale czy pod tą piękną maską nie kryje się jakaś brzydota? Powieść czyta się ekspresowa, wciąga od samego początku. Dodatkowo Pani Małgorzata karmi swoich czytelników wieloma przemyconymi historiami zaczerpniętymi z miłości autorki do Francji. Polecam ogromnie Przerwany pokaz! Koszt okładkowy książki to 44,90zł. Skarpa Warszawska dziękuję za otrzymany egzemplarz do recenzji. Tą i inne ciekawe powieści na niejeden wieczór znajdziecie w mojej biblioteczce.

Author

Mam na imię Kasia. Miło mi gościć Cię na moim blogu. Znajdziesz tutaj świat malowany rękami bliźniaków, dłońmi rodziny wielodzietnej złożonej z 5 osób, aromatem smacznej kuchni, ułatwieniami gadżetów czy szminką ust matki-kobiety. Zostaw komentarz, udostępniaj, polecaj dalej lub pisz wiadomości - czekam :-)

1 Comment

Write A Comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.