Czy znajdą się tutaj wielbiciele Mikołajka? Macie wszystkie części czy dopiero zaczynacie z nim przygodę? Oto ukazał się komiksowy Mikołajek – Zdjęcia z wakacji i Western.

Czy znajdę tutaj wielbicieli sympatycznego chłopca o imieniu Mikołajek? Ciekawa jestem czy kochacie sięgać po jego przygody równie mocno jak moi synowie. Oni są nim mocno zauroczeni, więc każda nowo pojawiająca się historia uroczego chłopca i jego ekipy muszą znaleźć się w naszej dziecięcej biblioteczce. Tym razem na rynku wydawniczym pojawił się komiksowy Mikołajek – Zdjęcia z wakacji oraz Western. Widzieliście już je może?

Zagadki dla młodych czytelników

Wakacje już praktycznie za zakrętem. Młodzi czytelnicy już zapewne wyczekują tego wolnego czasu, kiedy to będą mieli okazję praktycznie każdego dnia wraz z kolegami przeszukiwać okolice, budować bazy czy wypuszczać się na rowerowe wycieczki. Wielu z nich ma swoje ekipy tak jak nasz tytułowy bohater Mikołajek. 26 kwietnia ukazały się kolejne odsłony jego historii, ale tym razem był to komiksowy Mikołajek. Dwa nowe tytuły to Western i Zdjęcia z wakacji. W środku każdej książeczki znajdziemy kadry ze znanymi bohaterami z tej serii książek dla dzieci tylko w innym, komiksowym wydaniu. Dzięki takiemu połączeniu wszyscy wielbiciele sympatycznego chłopca będą mieli okazję polubić się w tą inną formą opowiadania historii. Wielki plus za duże i w pełnym kolorze ilustracje, piękną kreskę, duży druk w chmurkach z dialogami. Samo to zachęca do sięgnięcia po nie, a do tego ich niewielka objętość pozwala zabrać te wydania w niejedną podróż, w którą zapewne niedługo wyruszycie. Na końcu każdej z nich na młodych czytelników czekają zagadki do rozwiązania, które mogą dodatkowo uświęcić niejedną podróż.

przygody mikołajka, komiksowy mikołajek, zdjęcia z wakacji, western, znak emotikon

Koszt okładkowy każdej książeczki to 29,99zł. Te i inne książeczki o sympatycznym Mikołajku w promocyjnej cenie możecie zakupić do 10 maja na stronie wydawnictwa. Polecam Wam tą serię, szczególnie w obniżonej cenie!

Author

Mam na imię Kasia. Miło mi gościć Cię na moim blogu. Znajdziesz tutaj świat malowany rękami bliźniaków, dłońmi rodziny wielodzietnej złożonej z 5 osób, aromatem smacznej kuchni, ułatwieniami gadżetów czy szminką ust matki-kobiety. Zostaw komentarz, udostępniaj, polecaj dalej lub pisz wiadomości - czekam :-)

Write A Comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.