Są takie miejsca czy też okoliczności przyrody, do których kochamy wracać. Tak jest też z powieściami Katarzyny Michalak – tym razem jest to Wiosna w Przytulnej.

Pani Katarzyna Michalak już na dobre i na stałe wpisała się w polski rynek wydawniczy. Niewątpliwie tworzy dla swoich czytelników powieści obyczajowe, które zawsze są pełne emocji ludzkich dramatów i historii, które zapierają dech w piersi i potrafią wycisnąć niejedną łzę. Czy czytaliście jakieś powieści tej autorki? Ja miałam okazję recenzować dla Was już kilka powieści Katarzyny Michalak. Tym razem nastała Wiosna w Przytulnej. Ciekawe co przyniesie bohaterom powieści.

Każda rodzina może być niezwykła

Bohaterami najnowszej powieści Katarzyny Michalak jest niezwykła rodzina Gawroszów: dziadkowie Apolonia i Antoni, rodzice Alicja i Andrzej oraz ich czworo dzieci. Jest tam wsparcie, miłość, a jedno z drugim skoczyłoby w ogień. Ciekawym jest fakt, iż wszystkie imiona w tym domu zaczynają się na A, ale czy tylko to? Kiedy pojawia się okazja przeprowadzenia do przedwojennej Willi Przytulnej, szansę mają wyjść na jaw wszystkie ich sekrety. Wychodzą na jaw pieniądze nie wiadomo skąd, skrywane uczucia czy podwójne życie. Na to wszystko powraca długo niewidziana czarna owca rodziny – Azja. Czy to tylko doleje oliwy do ognia trawiącego tą rodzinę od środka? Na co tak naprawdę ta rodzina otrzyma drugą szansę, na pojednanie czy wręcz przeciwnie?

Pani Kasia jak zawsze zaprosiła swoich czytelników do magicznego miejsca, w którym dobrze skrojeni bohaterowie muszą rozwiązać nie jedną konfliktową sytuację z przeszłości. Czy takie rozprawienie się wreszcie z sekretami, które ich dzieliły spowoduje odrodzenie więzi rodzinnych? W środku znalazłam to co najlepsze, czyli wiele różnych emocji ścierających się ze sobą, wiele zwrotów akcji, sekrety i ludzkie rozterki. Polecam serdecznie i nie mogę się doczekać kolejnych części tej sagi! Koszt okładkowy książki to 44,99zł. Wydawnictwo Znak dziękuję za egzemplarz oraz paczkę do recenzji. Tą i inne ciekawe powieści na niejeden wiosenny wieczór znajdziecie w mojej biblioteczce.

Author

Mam na imię Kasia. Miło mi gościć Cię na moim blogu. Znajdziesz tutaj świat malowany rękami bliźniaków, dłońmi rodziny wielodzietnej złożonej z 5 osób, aromatem smacznej kuchni, ułatwieniami gadżetów czy szminką ust matki-kobiety. Zostaw komentarz, udostępniaj, polecaj dalej lub pisz wiadomości - czekam :-)

Write A Comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.