Już raz udało jej się przeżyć czy uda się jej to znowu? Ta, która przeżyła to najnowsza powieść Lisy Jackson – autorki 30 milionów sprzedanych egzemplarzy.
Przeszłość wpływa na to jacy jesteśmy, jak postrzegamy świat oraz otaczających nas ludzi. To przez jej pryzmat oceniamy intencje czy postawy każdego napotkanego człowieka wobec nas. Niektórzy wręcz lądują nie radząc sobie z wydarzeniami z młodości u psychologa próbując odnaleźć tak potrzebny spokój czy jasność osądu. W takim momencie życiowym spotykamy właśnie Karę, bohaterkę najnowszej powieści Lisy Jackson – Ta, która przeżyła. Czytaliście już może?
Już raz udało jej się przeżyć, czy uda jej się znowu?
Kara McIntyre przez całe życie musiała żyć z piętnem osoby, która przetrwała. W wieku siedmiu lat straciła w wyniku brutalnego morderstwa oboje rodziców. Tylko ona wyszła z tej tragedii cała. Niestety to piętno nie daje jej nadal spokoju, nawet po dwudziestu latach go szuka i ma ponownie okazję przekonać się jak jest on kruchy. Przeszłość kroczy za nią jak cień i po raz kolejny postanawia wkroczyć do jej teraźniejszości. Właśnie z więzienia zostaje zwolniony Jonas – brat Kary. Prasa oczywiście w tym wszystkim wietrzy sensacje, a zaszyfrowane wiadomości od jej starszej siostry dodatkowo wzmacniają stare wątki. Tym bardziej, że kobieta zaginęła wiele lat temu, właśnie w ten pamiętny, świąteczny wieczór. Gdy wokół zaczynają ginąć ludzie do Kary dociera, iż to ona jest głównym celem mordercy.
Najnowsza powieść Lisy Jackson – Ta, która przeżyła to kolejny thriller tej autorki na naszym rynku wydawniczym. Jest mrocznie, jest zagadkowo, akcja rozwija się stopniowo sprawiając, iż czytelnik zanurza się coraz mocniej w opowiadaną historię. Polubiłam pióro autorki po Paranoi, więc z chęcią sięgnęłam po tę powieść i się nie zawiodłam. Wszystko mi pasowało w snutej historii, polubiłam bohaterkę i kibicowałam jej. Zapraszam do wspólnego czytania. Koszt okładkowy książki to 49,90zł. Skarpa Warszawska dziękuję za egzemplarz. Te i inne thrillery znajdziecie w mojej biblioteczce.