Co zrobisz, gdy okaże się, że perfekcja to za mało… Właśnie ukazała się kolejna odsłona utopii od Scotta Westerfelda – tym razem byli Śliczni.

Jaki świat dla Was byłby idealny? Czy jesteście w stanie sobie taki wyobrazić? Czy rzeczywiście ludzkość jest w stanie stworzyć takie rozwiązania, które pozwolą żyć wszystkim w zgodzie? Do takiego świata właśnie swoich czytelników postanowił zaprosić Scott Westerfeld. Zobaczcie jakie ważne pytania zadał autor w książce Śliczni tom 2 zamówionej w TaniaKsiazka.pl.

Co zrobisz, gdy okaże się, że perfekcja to za mało?

Na rynku wydawniczym ukazała się właśnie druga część charyzmatycznej serii od Scotta Westerfelda. Po Brzydkich tym razem autor skupił się na Ślicznych. Nowa Tally bardzo się zmieniła. Właśnie skończyła szesnaście lat i przeszła operację stając się częścią idealnego, utopijnego świata. Kiedy na balu kostiumowym pojawia się nieznajomy przebrany za agenta Wyjątkowych Okoliczności, do dziewczyny powracają strzępki wspomnień i uczuć. A to rodzi oczywiście pytań o sens wszystkiego w czym uczestniczy. A do tego powrót do Nowego Dymu i chłopaka, którego nie pamięta będzie właściwym rozwiązaniem? Czy będzie dane Tally dotrzeć do prawdy o sobie i istocie miłości.

Chyba nie ma w życiu nic ważniejszego niż poszukiwanie setna własnej egzystencji? Czasami mamy wrażenie, że znaleźliśmy to czego poszukiwaliśmy, a okazuje się iż jest to tzw. kozi róg i nie możemy odnaleźć żadnego wyjścia czy światełka w tym mroku. Powieść jest bardzo emocjonująca, pozwala zanurzyć się w uczuciach bohaterów i przeżywać z nimi wszystkie przemiany, które ich czekają. Dzięki temu, my jako czytelnicy również możemy dokonać analizy własnych emocji i wyborów czy też obranych ścieżek. Koszt okładkowy książki to 49,90zł. Tą i inne ciekawe powieści znajdziecie w kategorii książki przygodowe i fantastyka w znanej księgarni internetowej.

Author

Mam na imię Kasia. Miło mi gościć Cię na moim blogu. Znajdziesz tutaj świat malowany rękami bliźniaków, dłońmi rodziny wielodzietnej złożonej z 5 osób, aromatem smacznej kuchni, ułatwieniami gadżetów czy szminką ust matki-kobiety. Zostaw komentarz, udostępniaj, polecaj dalej lub pisz wiadomości - czekam :-)

Write A Comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.