Jako mama trójki aktywnych sportowców zasilam ich biblioteczkę książkami związanymi z ich dyscypliną sportu. Oto seria o najlepszych piłkarzach świata, a w niej RL9, czyli Lewandowski.

Czy mamy tutaj rodziców dzieci aktywnie uprawiających konkretną dyscyplinę sportu? Czy dzieci mogą być pasjonatami konkretnej aktywności? Czy już w młodości wiedzą, że chcą poświęcić się sportowi i zostać piłkarzem, pływakiem, lekkoatletą? Czy Wasze dzieci tak mają? U mnie w domu pierwsze skrzypce gra sport. Jestem mamą trójki chłopców uprawiających “zawodowo” piłkę nożną. Oprócz godzin spędzonych na boisku na bieganiu na przysłowiową gałą, oglądają nałogowo mecze i triki najlepszych oraz sięgają po książki opowiadające o niełatwej i krętej drodze na szczyt kariery. Jedną z serii książek, którą gościmy w naszej dziecięcej biblioteczce jest ta o najlepszych piłkarzach świata. A w niej pojawił się RL9, czyli Lewandowski.

Sławy piłki nożnej

Wydawnictwo Czytalisek (Helion) postanowiło zaprosić młodych czytelników na trawiaste boiska świata. To tam można spotkać największe gwiazdy, które zmierzyły się z niejedną przeciwnością na drodze do sukcesu. Jako wspólny projekt braci i jednocześnie dziennikarzy postała seria o Najlepszych piłkarzach świata. Ukazały się już książki o Leo Meissi, CR1, czyli Ronaldo oraz o naszym RL9, czyli Lewandowski. Matt i Tom Oldfrield postanowili zaczerpnąć ze swojej wiedzy oraz pasji do piłki nożnej i zarazić nią nawet najmłodszych czytelników oraz zainspirować do walki o sukcesy w tej dyscyplinie sportu. My sięgnęliśmy na początek po historię o naszym kapitanie. W środku kryje się pięknie snuta historia obrazująca przez co i dzięki czemu sławny piłkarz stał się tym kim jest obecnie. Sięgając po książkę mamy okazję dowiedzieć się jakimi innymi osobami inspirował się nasz idol, jak to się stało, że został okryty spośród tysięcy czy setek młodych ludzi grających w piłkę.

Czytanie tej książki to była wspaniała przygoda. Wraz z synami mieliśmy okazję poznać bliżej losy Lewandowskiego, ubrane w typową dla powieści formułę, daleką od zamieszczonych tylko i wyłącznie suchych faktów znanych z biografii. Polecamy wszystkim fanom kopania piłki. Koszt książki to 29,90zł. Wydawnictwo Czytalisek dziękujemy za egzemplarz. Inne ciekawe książki nie tylko dla piłkarzy znajdziecie w naszej dziecięcej biblioteczce.

Author

Mam na imię Kasia. Miło mi gościć Cię na moim blogu. Znajdziesz tutaj świat malowany rękami bliźniaków, dłońmi rodziny wielodzietnej złożonej z 5 osób, aromatem smacznej kuchni, ułatwieniami gadżetów czy szminką ust matki-kobiety. Zostaw komentarz, udostępniaj, polecaj dalej lub pisz wiadomości - czekam :-)

Write A Comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.