Miłość zawsze zaprząta nam, ludziom głowy. Pragniemy być kochani. Katarzyna Michalak postanowiła powiedzieć nam – Była sobie miłość…

Bo miłość jest wszystkim, śpiewał Igor Herbut w jednej ze swoich piosenek. Czy rzeczywiście to uczucie jest tak istotne w naszym życiu? Czy jesteśmy w stanie zrobić wszystko, albo prawie wszystko aby ochronić kogoś kogo kochamy? Czy jeśli stracimy ukochaną czy ukochanego, nasze życie kończy się wraz z ich odejściem? Pani Katarzyna Michalak w ostatniej wydanej w roku 2022 powieści postanowiła opowiedzieć nam o tym jak to Była sobie miłość. Jak myślicie?

Barwny wiraż odwagi i miłości

Pani Katarzyna Michalak to znana polskim czytelnikom autorka pięćdziesięciu bestsellerów, które skradły nam serca. Oczywistym jest, że sięgając po jej powieści w zestawie powinnyśmy mieć chusteczki i aromatyczną herbatę oraz ciepły koc. Gwarantują one rollercoaster emocji, przyciągają naszą uwagę na długie godziny nie pozwalając odłożyć książki na półkę. Tym razem autorka zaprasza nas do życia Urszuli i Michała, zgodnego, kochającego się małżeństwa. Niestety obowiązki związane z pracą rzuciły jej męża na drugi koniec świata, a kobieta pozostała w domu wraz z podarowanym przez mężczyznę psiakiem – Bingo. Szczeniak był ostatnim podarunkiem męża, mającym zapełnić choć odrobinę pustkę. Wszystko układało się w miarę dobrze do momentu kiedy kobieta otrzymuje informację o mężu i musi wyruszyć mu na ratunek. Niestety szczeniaka musi pozostawić w kraju pod czyjąś opieką. Czy kobieta okaże się na tyle odważna i silna, aby wygrać tą nierówną grę dla ukochanego Michała? Czy Bingo jest rzeczywiście pod dobrą opieką, szczególnie że psiak ginie i zostaje przygarnięty przez zupełnie przypadkowe osoby.

Powieść jest ciepła, rozgrzewająca, kojąca. Autorka pokazuje, że zawsze jesteśmy w stanie znaleźć w sobie odwagę i siłę, szczególnie kiedy mierzymy się życiowym problemem z pozoru nie do udźwignięcia. Pani Kasia ukazuje również jak bezwarunkowa, idylliczna i głęboka jest miłość zwierząt. Czasami to właśnie one potrafią uratować pogubionego w swoim życiu człowieka. Polecam Wam tą 50 powieść autorki. Koszt okładkowy książki to 44,90zł. Wydawnictwo Znak dziękuję za egzemplarz do recenzji. Tą i inne ciekawe powieści na niejeden wieczór znajdziecie w mojej biblioteczce.

Author

Mam na imię Kasia. Miło mi gościć Cię na moim blogu. Znajdziesz tutaj świat malowany rękami bliźniaków, dłońmi rodziny wielodzietnej złożonej z 5 osób, aromatem smacznej kuchni, ułatwieniami gadżetów czy szminką ust matki-kobiety. Zostaw komentarz, udostępniaj, polecaj dalej lub pisz wiadomości - czekam :-)

Write A Comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.