Czy lubicie opowieści, gdzie wampiry nie są tylko postaciami z bajek i legend? Chcielibyście się z jednym z nich spotkać? Zapraszam zatem na serię Blueblood Vampires.

Powiedzcie co myślicie o istotach, o których krążą bajki i legendy?! Czy dopuszczacie do siebie myśl, iż może to nie są opowieści wyssane całkowicie z palca? A może jednak wampiry, wilkołaki, zmiennokształtni, smoki i inne postaci żyją pomiędzy nami, robiąc wszystko, aby nie rzucać się nam w oczy? Co myślicie o spotkaniu się z tymi postaciami, tak oko w oko? O takim właśnie spotkaniu opowiada nam autorka serii Blueblood Vampires Michelle Hercules. Zobaczcie co czekało na mnie w książce Mroczny książę zamówionej w TaniaKsiazka.pl.

Śmierć to dopiero początek

Muszę przyznać, iż uwielbiam opowieści o wampirach. Kochałam się w Edwardzie z Twilight czy też uwielbiałam braci Salvatore z serii Pamiętniki Wampirów. A Wy? Od tamtej pory zawsze, gdy mam okazję sięgam po książki, seriale czy filmy, które pozwalają spotkać się z tymi mrocznymi postaciami. Tym razem trafił do mnie tom 1 serii Blueblood Vampires. Lucca Della Morte to potomek królewskiego rodu, który właśnie obudził się z bardzo długiej hibernacji. Teraz musi nabrać sił, dowiedzieć się wszystkiego co ominęło go przez ponad 90 lat i na nowo udowodnić swoją dominację. Niestety przez okres snu świat nie stał w miejscu i nie wszystkie zmiany wydawać się mogą dobrymi. Aby powrócić do pełni sił udaje się on do Instytutu Bloodstone. Vivienne to przedstawicielka ludzkiej rasy, której marzyła się kariera wokalistki i zdecydowanie nie życzyła sobie ona bliższych kontaktów z innymi istotami. Niestety przez brata, który wpakował się w kłopoty musi ukraść naszyjnik Lucce. Tylko jak jako człowiek zakraść się do wampira i zabrać mu coś co stale jest na jego szyi? Aby spełnić zadanie zażywa eliksir, pozwalający jej na kilka tygodni przybrać cechy wampirze. Dzięki temu kamuflażowi udaje jej się również zostać uczennicą wampirzego instytutu. I tu zaczyna się tak naprawdę ta cała historia…

Książkę czyta się jednym tchem, akcja jest ciekawie skonstruowana, pomysł na fabułę i miejsce rozgrywania się historii są bardzo intrygujące. Bohaterów nie można nie lubić, choć do tej pory nie do końca rozumiem, dlaczego Vivienne kolejny raz ryzykowała swoje życie i porzuciła marzenia, aby ratować kogoś kto ewidentnie ma gdzieś jej dobro. Zakończenie mnie zaskoczyło, więc jak to wielbiciel historii o wampirach czekam na kontynuację. Koszt okładkowy powieści to 44,90 zł. Tą i inne ciekawe książki znajdziecie w kategorii literatura obyczajowa erotyczna w znanej księgarni internetowej.

Author

Mam na imię Kasia. Miło mi gościć Cię na moim blogu. Znajdziesz tutaj świat malowany rękami bliźniaków, dłońmi rodziny wielodzietnej złożonej z 5 osób, aromatem smacznej kuchni, ułatwieniami gadżetów czy szminką ust matki-kobiety. Zostaw komentarz, udostępniaj, polecaj dalej lub pisz wiadomości - czekam :-)

Write A Comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.