Komedia, to zawsze dobry pomysł na udany wieczór. A kiedy w niej pojawiają się Miłość, kłamstwa i sekrety może być idealnie. Zapraszam na powieść Krystyny Mirek.

Idealny pomysł na wieczór spędzany samotnie w domu? Dla mnie ciepło ulubionego koca, aromatyczne kakao w kolorowym kubku, czasami smakowite ciacho i przede wszystkim książka, która rozbawi, rozgrzeje, zaskoczy. W takim wypadku zazwyczaj sięgam właśnie na książkowe komedie, aby mieć pewność, że spędzę świetny wieczór. A jak to jest u Was? Po jakie gatunki książek sięgacie, aby dobrze się bawić? A może musi być to ulubiony autor? Krystyna Mirek razem zaprasza do świata gdzie rządzi Miłość, Kłamstwa i Sekrety…

Wszyscy kochają prawdę, ale czy na pewno?

Pani Krystyna Mirek po raz kolejny zaprasza nas do świata stworzonej przez siebie komedii. Tym razem zadaje nam pytanie czy skoro wszyscy kochamy prawdę, to dlaczego tak bardzo przy skomplikowanych sytuacjach kuszą kłamstwa? Bohaterami powieści są Vincent, Wiki oraz Mirka. Mężczyzna jest słynnym youtuberem kulinarnym. Mieszka w odziedziczonej po dziadku pięknej willi, korzysta z jego zeszytu z przepisami i cieszy się wielkim powodzeniem tysięcy jak nie milionów fanek. Wiki jest jedną z jego subskrybentek. Ma ciepłego i serdecznego narzeczonego, który niestety jest zbyt stateczny i nie nadąża za szaloną partnerką. W jakim celu Wiktoria wynajęła Mirkę – panią detektyw specjalizującą się wyciąganiu na światło dzienne najbardziej ukrytych sekretów. CO z tego wszystkiego wyniknie, kiedy to co najbardziej skrywane wypłynie na powierzchnię życia?

Choć okładka jest słodki i przykuwa wzrok, to jednak w środku nie znajdziemy nie tylko romantyczną komedię. Będzie też zagadka do rozwiązania. Bohaterowie świetnie wykreowani, czarują czytelnika swoimi przygodami, uwodzą ukrywanymi skrzętnie sekretami i wciągają w snutą przez autorkę intrygę. Co rządzi życiem: Miłość czy Kłamstwa i Sekrety? Koszt okładkowy książki to 42,90zł. Wydawnictwo Luna dziękuję za egzemplarz. Tą i inne ciekawe powieści nie tylko na zimowe wieczory znajdziecie w mojej biblioteczce.

Author

Mam na imię Kasia. Miło mi gościć Cię na moim blogu. Znajdziesz tutaj świat malowany rękami bliźniaków, dłońmi rodziny wielodzietnej złożonej z 5 osób, aromatem smacznej kuchni, ułatwieniami gadżetów czy szminką ust matki-kobiety. Zostaw komentarz, udostępniaj, polecaj dalej lub pisz wiadomości - czekam :-)

Write A Comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.