Właśnie na rynku wydawniczym ukazała się ostatnia odsłona historii Blaire i Phixa. K.N.Haner zaprasza do świata, gdzie króluje Zła miłość. Czekaliście?

Dziś chciałam Was dla odmiany zaprosić do świata gangsterów, mafii, szybkiego życia, które często kończy się spektakularną śmiercią. Sięgacie po książki z wątkiem mafijnym? A może intryguje Was połączenie romansu z gangsterami? Ja sięgam po zawierające takie połączenie fabuły dla zabawy, dla czytelniczej zwykłej uciechy. I uwielbiam te momenty kiedy podczas lektury mogę wstrzymać oddech czy to uczestnicząc wraz z bohaterami w jakiejś szybkiej akcji czy też w ognistym romansie. Tym razem mam okazję poznać zakończenie historii Phixa i Blaire, bohaterów serii pióra K.N.Haner. Czy to rzeczywiście była Zła miłość?

I dalej nie było już nic…

Muszę przyznać, że mam ogromną czytelniczą słabość do pióra K.N.Haner. Sięgam po jej niemal każdą książkę, wiedząc z góry iż będę się dobrze bawiła, a prezentowana historia uwiedzie mnie nie jeden raz. Tym razem autorka przychodzi z ostatnią odsłoną serii Niebezpieczni Mężczyźni. Znani już z poprzednich tomów: Złe miejsce, Zły czas oraz Zła chwila bohaterowie znów powrócili. Phix i Blaire to dwie ważne postacie niebezpiecznego półświatka, rządzące mafią, przewodzące dużej grupie osób i robiące wszystko, aby tą władzę utrzymać. Tym razem oboje kompletnie się pogubili, manipulacja to ich najlepsze narzędzie działania wobec współpracowników, ale i wobec siebie. A że miłość i nienawiść dzieli tylko cienka linia, ich relacja jest bardzo wybuchową mieszanką i nikt właściwie nie wie, po której właśnie znajdują się stronie. Jak to się wszystko zakończy? Czy miłość może być zła?

Nie będę ukrywała, iż nie mogłam się doczekać zakończenia tej historii. Pani Kasia jak zawsze stworzyła świetną historię, szybko toczącą się i nie pozwalającą ani na chwilę oderwać się od stronic. Jeśli jeszcze nie mieliście okazji poznać bohaterów to nie ważcie się zaczynać tej części bez znajomości poprzednich. I jak na zakończenie serii przystało autorka sprezentowała nam zakończenie warte finału! Będę tęskniła za światem Blaire i Phixa. Koszt okładkowy książki to 44,90zł. Dziękuję za książkę autorce i wydawnictwu. Inne ciekawe lektury na wieczory znajdziecie w mojej biblioteczce.

Author

Mam na imię Kasia. Miło mi gościć Cię na moim blogu. Znajdziesz tutaj świat malowany rękami bliźniaków, dłońmi rodziny wielodzietnej złożonej z 5 osób, aromatem smacznej kuchni, ułatwieniami gadżetów czy szminką ust matki-kobiety. Zostaw komentarz, udostępniaj, polecaj dalej lub pisz wiadomości - czekam :-)

Write A Comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.