Tak lubiane przez młodych czytelników kury powracają i to z jeszcze bardziej zwariowanymi przygodami. O kurza twarz! Drób rusza na szlak.

Jakie zwierzęta żyjące na co dzień człowiekowi uwielbiają Wasze dzieci? Czy fakt, iż książka opowiada przygody naszych futerkowych czy pierzastych przyjaciół ma znaczenie? A mieliście okazję czytać o przygodach drobiu? Dziś mam dla Was właśnie taką opowieść o pierzastych mieszkańcach kurnika. Kolejny raz Justyna Bednarek zaprasza nas do ich świata. Sami zobaczcie jaka historia czekała na nas w książce O kurza twarz zamówionej w Taniaksiazka.pl.

Po raz kolejny kury stroszą swoje pióra!

Justyna Bednarek jest znana z wielu książek dla dzieci, których jest autorką. Dla nas to jedna z twórczyń dla młodego pokolenia, po którą sięgamy zawsze kiedy jest do tego okazja. Ostatnio na rynku wydawniczym ukazała się kolejna odsłona przygód domowego drobiu jej autorstwa. Choć nie mieliśmy okazji czytać pierwszej części, na spokojnie tak jak my możecie zacząć czytanie od najnowszej. Bohaterkami są 4 sympatyczne kury: Augusta, Hildegarda, Belka i Żaneta. Towarzyszą one na co dzień pięcioosobowej rodzinie Ogórków. Nasza niezwykła ekipa wyrusza na wakacje do Kurortu Kameralnego w Ulęgałce Górnej, gdzie drób przydomowy ma swoje specjalne prawa. Miało być idealnie i sielsko, ale oczywiście jest to początek niezwykłych przygód. Mam okazję obserwować walkę kocicy z kogutem, koncert zawodowej śpiewaczki, niesamowite akcje ratunkowe.

książka dla dzieci, o kurza twarz, justyna bednarek, słowne młode

Książeczka wydana jest w ciekawym formacie prostokąta, w twardej oprawie i wieloma wspaniałymi ilustracjami Niki Jaworskiej-Duchlińskiej. Od samego początku czeka na nas wiele humorystycznych zbiegów okoliczności. A oprócz dobrej zabawy jest tu jak na autorkę przystało ogrom mądrości, ciepła i ważnych słów o tym, że pięknie się możemy miedzy sobą różnić. Koszt okładkowy książki to 45,99 zł. Tą i inne ciekawe książki dla najmłodszych czytelników w wieku 6 -8 lat znajdziecie w kategorii literatura w znanej księgarni internetowej.

Author

Mam na imię Kasia. Miło mi gościć Cię na moim blogu. Znajdziesz tutaj świat malowany rękami bliźniaków, dłońmi rodziny wielodzietnej złożonej z 5 osób, aromatem smacznej kuchni, ułatwieniami gadżetów czy szminką ust matki-kobiety. Zostaw komentarz, udostępniaj, polecaj dalej lub pisz wiadomości - czekam :-)

Write A Comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.