Piłkarskie emocje wciąż są w grze 🙂 A mając w domu trzech przyszłych zawodowych piłkarzy inaczej być nie może. W naszym TV króluje właśnie Katar 2022.

Czy mamy tutaj jakiś przyszłych reprezentantów Polski w piłce nożnej? A może tylko goszczę kibiców, zerkających z większymi czy mniejszymi emocjami jak 22 mężczyzn biega za jedną skórzaną piłką bo boisku? Oglądacie, kibicujecie naszym czy może innej reprezentacji? A jeśli nie przepadacie za piłką nożną, to jak sobie radzicie z panującą obecnie wszędzie piłką? Od 20 listopada do 18 grudnia 2022 r. świat piłkarski jakoby się zatrzymał i skupił na tym co dzieje się na kilku stadionach w pewnym pustynnym kraju. Tym razem to Katar został gospodarzem Mistrzostwa Świata w piłce nożnej mężczyzn. Aby się nie pogubić w tych wszystkich reprezentacjach, zasadach, tabelach i godzinach rozgrywek warto sięgnąć po publikacje dotyczące piłki nożnej.

Skarb młodego kibica

Mistrzostwa Świata trwają w najlepsze. Jak Wasze typy? Jak odbiór tego co się dzieje na boisku, bo o tym co jest wokół tych mistrzostw mówić tu nie będziemy. Joanna Bachanek to redaktorka i autorka książek oraz artykułów o tematyce sportowej. Uwielbia wszystkie dyscypliny sportowe , a szczególnie te, w których nasi reprezentanci odnoszą sukcesy. W najnowszej książce postanowiła przybliżyć wszystkie ciekawostki związane z Mundialem. Postanowiła każdemu młodemu kibicowi przybliżyć początki mistrzostw świata, dlaczego tak naprawdę narodziła się ta idea. Ukazała również kto i kiedy zdobył mistrzostwo oraz przybliżyła sylwetki obecnie grających zespołów. To kto wygra? Na kogo stawiacie?

mundial 2022, piłka nożna, skarb młodego kibica, rebis, katar

Jestem mamą trzech chłopców pasjonujących się piłką nożną i grających na co dzień w jednej z drużyn. Nasza codzienność to w tej chwili 6 treningów w tygodniu (pon-pt) oraz 2 turnieje niemal co weekend. Nie dziwnym jest, że każda książka na temat piłki nożnej znajduje swoje honorowe miejsce w biblioteczce. A obecnie, jedyne co mogę obejrzeć na ekranie TV to toczące się właśnie Mistrzostwa Świata. Książka Katar 2022 to kompendium wiedzy zarówno dotyczące obecnych rozgrywek jak i ich historii. Zdecydowanie pozycja warta uwagi każdego młodego kibica 🙂 To co – POLSKA GOLA!!!! Koszt okładkowy książki to 44,90 zł. Dom Wydawniczy Rebis dziękujemy za przewodnik po Piłkarskich Mistrzostwach Świata 2022. Inne ciekawe książki dla przyszłych piłkarzy znajdziecie w dziecięcej biblioteczce.

Author

Mam na imię Kasia. Miło mi gościć Cię na moim blogu. Znajdziesz tutaj świat malowany rękami bliźniaków, dłońmi rodziny wielodzietnej złożonej z 5 osób, aromatem smacznej kuchni, ułatwieniami gadżetów czy szminką ust matki-kobiety. Zostaw komentarz, udostępniaj, polecaj dalej lub pisz wiadomości - czekam :-)

Write A Comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.