Czy jeśli zaplanujemy w 100% każdy nasz krok przybliżający nas do celu to wszystko się powiedzie? Czy uda się to Grace? Zobaczcie co kryje Moja Grace – pierwszy tom Dziedzictwa.

Biuro, mnóstwo pracowników. Pewnie niejedna z nas pracuje właśnie w takim miejscu. Im więcej osób tam na stałe przebywających, im bliżej współpracujemy ze sobą tym więcej relacji się nawiązuje. I nie chodzi tu tylko o przyjaźnie… Oczywiście pojawiają się biurowe romanse. Czy taka relacja ma sens i przyszłość? Czy może tylko okazać się sporą komplikacją na drodze rozwoju kariery? Melanie Moreland postanowiła opowiedzieć nam historię biurowego romansu, a może wcale nie o niego chodzi? Zapraszam na pierwszą odsłonę serii Dziedzictwo – Moja Grace.

Jak bardzo zakazana jest ta relacja?

Grace VanRyan to młoda kobieta, która kocha mieć poukładane życie. Wszystkie swoje kroki ma zaplanowane, szczególnie te, które dotyczą jej kariery. Oczywiście jest konsekwentna w tym co robi. Najpierw studia prawnicze, później staż i następnie praca w ABC. A we wszystkim pomagali jej wspierający przyjaciele oraz fakt, że była mądrą, piękną i ambitną kobietą. W związku z tym, dołączyła na staż do kancelarii prowadzącej ciekawe aczkolwiek skomplikowane sprawy. Szef – Jaxson Richards jest dużo starszy niż Grace, a od podwładnych wymaga zaangażowania, pracy i poddania się jego poleceniom. Pełen profesjonalizm! Niespodziewanie już od ich pierwszego spotkania przeskoczyła jakaś iskra pomiędzy szefem a stażystką. Było to niespodziewane dla obojga, ale i bardzo intrygujące odczucie. A każda ich wspólna sprawa, przybliżała ich również emocjonalnie. Żadne z nich tego nie planowało, a romans biurowy mógł się okazać najprostszą drogą do katastrofy. Czy tak rzeczywiście będzie?

Powieść czytałam z wielką przyjemnością. Od początku zaintrygowali mnie główni bohaterowie. Są to ciekawe postacie, ich relacja wciąga czytelnika i swoją zmiennością powoduje, iż chcemy poznać ostateczne rozwiązanie sytuacji. Jeśli szukacie powieści, z którą spędzicie kilka miłych wieczorów to będzie to dobra pozycja. Koszt okładkowy książki to 44,90 zł. Wydawnictwo Editiored dziękuję za egzemplarz. Tą i inne ciekawe powieści znajdziecie w mojej biblioteczce.

Author

Mam na imię Kasia. Miło mi gościć Cię na moim blogu. Znajdziesz tutaj świat malowany rękami bliźniaków, dłońmi rodziny wielodzietnej złożonej z 5 osób, aromatem smacznej kuchni, ułatwieniami gadżetów czy szminką ust matki-kobiety. Zostaw komentarz, udostępniaj, polecaj dalej lub pisz wiadomości - czekam :-)

Write A Comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.