Zapraszam Was do zamku, mrocznego, oddalonego od cywilizacji, który kryje niejedną tajemnicę. A w nim mieści się szkoła, o której nikt nic nie wie zapraszająca listownie młodych ludzi… Gothikana wzywa do przeczytania.

Sięgacie po romanse? A może wręcz po te kipiące intymnymi scenami, czyli po erotyki? Ja sięgam po takie książki dla relaksu, dla chwili zapomnienia i dobrej zabawy. Szczególnie je lubię kiedy wcześniejsza moja lektura to jakiś wymagający reportaż czy książka psychologiczna. Tym razem jednak powieść okazała się nie takim oczywistym romansem… Zobaczcie co kryło się w mrocznym zamczysku w książce Gothikana zamówionej w Taniaksiazka.pl.

Za miłość trzeba zapłacić krwią

RuNyx zaprasza nad do wykreowanego przez siebie świata, gdzie na oddalonym wzgórzu, górującym nad oddalonymi zabudowaniami podobno mieści się uczelnia… Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie. Wszechwiedzący internet jak się okazuje nie ma za dużo o tym miejscu do powiedzenia, a miejscowi raczej są oszczędni w rozmowach. Do tego miejsca została zaproszona pewnego dnia Corvina Clemm. Do tej pory młoda kobieta mieszkała na obrzeżach swojej miejscowości, była wychowywana przez mamę schizofreniczkę, co czyniło je wyrzutkami. Jakie było zdziwienie Corviny kiedy dotarł do niej list z zaproszeniem na tą tajemniczą uczelnię. Okazuje się, że trafiają tam tylko młodzi ludzie pozbawieni bliskich i wsparcia finansowego. Dość to tajemnicze?! A wykładowcą się Vad Deverell, o którym krążą mrożące w żyłam plotki. Bo niby co mogło czekać na tych wszystkich przybyłych na gotycki zamek młodych ludzi, po których później wszelki słuch i ślad zaginął?

Powieść czyta się ekspresowo. Zdecydowanie jest inna niż sztampowe romanse. Wielki plus za miejsce rozgrywania akcji, dodaje mroku, tajemniczości i pozostawia miejsce na wiele nadprzyrodzonych możliwości. Bohaterowie są przyciągający, bardzo ich polubiłam choć są delikatnie mówiąc niesztampowi 🙂 Jeśli szukacie czegoś innego, świeżego, wartego poznania to zapraszam do lektury. Mam nadzieję, że kiedyś jeszcze będę miała okazję przeczytać coś jeszcze tej autorki! Koszt okładkowy książki to 47,90 zł. Tą i inne ciekawe powieści znajdziecie w kategorii romans w znanej księgarni internetowej.

Author

Mam na imię Kasia. Miło mi gościć Cię na moim blogu. Znajdziesz tutaj świat malowany rękami bliźniaków, dłońmi rodziny wielodzietnej złożonej z 5 osób, aromatem smacznej kuchni, ułatwieniami gadżetów czy szminką ust matki-kobiety. Zostaw komentarz, udostępniaj, polecaj dalej lub pisz wiadomości - czekam :-)

Write A Comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.