Czy znacie film lub książkę Jak wytresować smoka? Jeśli lubicie tę historię to musicie sięgnąć po książkę Wojownicy i Czarodzieje tej samej autorki!

Powiedzcie czy znacie może film lub książkę Jak wytresować smoka? Moi synowie uwielbiają tę historię, więc nie wyobrażam sobie iż nie sięgamy po inne książkę tej autorki. Ostatnio na naszym rynku wydawniczym ukazała się druga część najnowszej serii Cressidy Cowell – Drugie starcie z Wiedźmami. Zobaczcie co czekało na nas w książce Wojownicy i Czarodzieje zamówionej z Taniaksiazka.pl.

Świat magii i niezwykłych zwierząt

Tym razem autorka powieści dla dzieci i młodzieży postanowiła zabrać nas do świata wojowników i czarodziejów. Wiedźmy sieją spustoszenie. Nasi bohaterowie całkiem nieświadomi uwalniają ich króla, a co za tym idzie wszystkie wiedźmy. Wish znajduje Księgę zaklęć, dzięki której ma szansę nauczyć się panowania nad swoją mocą. Natomiast wiedźmia plama na dłoni Xara zajmuje coraz większą jej część. Jest to oznaka złej magii, której musi się jak najszybciej pozbyć. Obu bohaterów łączy rodzinna tajemnica ale dzieli jeden z najwyższych murów. A muszą wyruszyć po magiczne składniki niezbędne do zaklęcia. Na ich poszukiwanie wyruszają ich rodzice. Czy to oznacza, iż będą nieśli im pomoc czy też okażą się oni kolejnymi przeciwnikami do pokonania? Czy przeszłość nie przeszkodzi w osiągnięciu celu?

Historia jest pełna magii i niezwykłych stworzeń. Zdecydowanie wciągnie każdego wielbiciela historii z tego gatunku. Wartka akcja, niespodzianki czyhające na bohaterów i czytelników na każdej stronie. A zakończenie, no cóż pozostawia więcej niedopowiedzeń niż rozwiązań. Czekamy więc na trzeci tom! Koszt okładkowy to 44,99 zł. Tą i inne ciekawe książki znajdziecie w kategorii książki dla dzieci w popularnej księgarni internetowej. Pięknego popołudnia!

Author

Mam na imię Kasia. Miło mi gościć Cię na moim blogu. Znajdziesz tutaj świat malowany rękami bliźniaków, dłońmi rodziny wielodzietnej złożonej z 5 osób, aromatem smacznej kuchni, ułatwieniami gadżetów czy szminką ust matki-kobiety. Zostaw komentarz, udostępniaj, polecaj dalej lub pisz wiadomości - czekam :-)

Write A Comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.