Jeśli jesteście wielbicielami powieści z uniwersum Jorvik to właśnie na naszym rynku wydawniczym ukazała się nowa seria tam właśnie rozgrywana. Oto Soul Riders Sekret ścieżki wiatrów otwiera na nowo tą historię.

Ostatnio na rynku wydawniczym ukazuje się coraz więcej serii dedykowanych młodym czytelnikom. Taką serią dla dzieci i młodzieży w wieku 7-13 lat jest rozgrywająca się w uniwersum Jorvik historia Star Stable. To już druga seria, która rozwija tą opowieść, a pierwszy to to Sekret ścieżki wiatrów. Zobaczcie co czekało na nas w książce Soul Riders Sekret ścieżki wiatrów zamówionej z Taniaksiazka.pl.

Nowa seria Star Stable

Helena Dahlgren postanowiła ponownie zaprosić młodych czytelników na wyspę Jorvik. Tym razem dzieją się tam prawdziwe cuda, których na początku nikt nie umie logicznie wytłumaczyć. Któregoś dnia woda w strumieniu zmienia kolor na czerwony. Następnie na nocnym niebie powstaje gwiazdozbiór w kształcie błyskawicy, którego nigdy na nim nie było. A to dopiero początek. Każdy z kolejnych magicznych znaków jest coraz bardziej zaskakujący, nawet dla najstarszych żyjących tam druidów. A to już może wróżyć prawdziwe kłopoty. Te wszystkie wydarzania zbiegają się z pojawieniem się w stajni nowej dziewczyny imieniem Mina. Ma ona przenikliwe, aczkolwiek bardzo smutne spojrzenie. Czy ma ona jakikolwiek związek z dziwnymi wydarzeniami? Co odkryją cztery przyjaciółki, jaka historia z przeszłości może tak intensywnie oddziaływać na teraźniejszość wszystkich wokół?

Jeśli kochacie takie historie, pełne niespodzianek, układania elementów w całość, zaskakujących zwrotów akcji to będzie to idealna lektura na letni czas. Znajdziemy tam odrobinę magii, przyjaźń czerech dziewcząt, stajnię pełną koni i wspólny czas spędzany przez przyjaciół. Z pewnością sięgniemy po kolejne tomy tej serii. Tą i inne ciekawe książki znajdziecie w kategorii książki dla dzieci w popularnej księgarni internetowej. Miłego czytania!

Author

Mam na imię Kasia. Miło mi gościć Cię na moim blogu. Znajdziesz tutaj świat malowany rękami bliźniaków, dłońmi rodziny wielodzietnej złożonej z 5 osób, aromatem smacznej kuchni, ułatwieniami gadżetów czy szminką ust matki-kobiety. Zostaw komentarz, udostępniaj, polecaj dalej lub pisz wiadomości - czekam :-)

Write A Comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.