Wakacje to czas odpoczynku, relaksu, zasłużonych wakacji. A skoro tak sobie planujemy ten wyjątkowy okres w roku, to i lektura musi być wakacyjna. Czy Prywatny szofer jest taką książką?

Wakacje to czas lekkiej, przyjemnej, zdecydowanie bardziej rozrywkowej lektury. W związku z tym kolejny raz sięgnęłam po powieść Caroline Angel. Poprzednia bardzo mi się podobała, była lekka, przyjemna i zabawna 🙂 Też tak macie, że jakoś latem liczy się przede wszystkim dobra zabawa pomiędzy słowami niż doświadczanie ciężkich i mrocznych zakamarków ludzkiej natury?! Wiedziona chęcią odprężenia powitałam powieść Caroline – Prywatny szofer. Zapraszam na recenzję.

Jak długo pozwolisz się wozić?

Evi Callman to młoda kobieta, która ma bardzo bogatych rodziców, służbę w domu, kasę, dostatek i prywatnego szofera na posyłki. Obraca się w świecie znanych, lubianych, celebrytów z pierwszych strona gazet. Niektórzy marzą o takim właśnie, mogłoby się wydawać idealnym życiu. Bo cóż może mieć za problemy młoda, piękna, mająca wszystko, rozkapryszona i mająca siebie samą za lepszą od innych? A jednak pod tą woalka ideału kryje się fakt iż była niechcianym dzieckiem, odrzuconym przez bogatych rodziców niemal od narodzin, niekochana, bez wsparcia i właściwego wychowania. Jej nowym szoferem zostaje niewiele od niej starszy, przystojny mężczyzna. Na początku traktowany jest nie lepiej jak każdy służący, jednak kiedy młoda kobieta dostrzega jego wsparcie wynikające nie tylko z obowiązku. To on dostrzega w Evi to wszystko co ukrywała pod maską idealnego życia bogatej dziedziczki. Kiedy pojawia się tajemniczy wielbiciel chcący mieć ją tylko dla siebie, sprawa się komplikuje, a Jacob musi zapewnić jej bezpieczeństwo nawet jeśli będzie to sprzeczne z kodeksem pracy. Co może wyniknąć z tej mieszanki?

Jeśli szukacie lekkiej, ekspresowo czytającej się książki to Prywatny szofer będzie świetnym wyborem. W środku czeka wartka akcja, zaskakujące przygody, wątek kryminalny w postaci prześladowcy oraz coś co zaczyna rodzić się pomiędzy dwójką bohaterów choć żadne z nich tego nie chciało. Polecam. Koszt okładkowy to 44,90 zł. Dziękuję Editiored za egzemplarz do recenzji. Inne ciekawe powieści na letnie wieczory znajdziecie w mojej Biblioteczce. Pięknego popołudnia.

Author

Mam na imię Kasia. Miło mi gościć Cię na moim blogu. Znajdziesz tutaj świat malowany rękami bliźniaków, dłońmi rodziny wielodzietnej złożonej z 5 osób, aromatem smacznej kuchni, ułatwieniami gadżetów czy szminką ust matki-kobiety. Zostaw komentarz, udostępniaj, polecaj dalej lub pisz wiadomości - czekam :-)

Write A Comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.