Na rynku wydawniczym pojawił się trzeci tom trylogii mafijnej K.C.Hiddenstorm – Występne pragnienia. Co tym razem autorka sprezentowała czytelniczkom?

Na rynku ukazała się właśnie trzeci tom trylogii mafijnej, której autorką jest K.C.Hiddenstorm. Autorka już się na dobre rozgościła w kanonach kobiecej literatury, pisząc erotyki i romanse. Seria Nieczyste zagrania właśnie dobiega końca. Choć może i nie do końca! Jeśli lubicie romanse, szczególnie te mafijne, odrobinę erotyzmu to zapraszam Was do wspólnej lektury powieści Występne pragnienia!

Kiedy marzysz o spokoju…

Thomas stara się zapomnieć o Judith. Odrzuca wiec wszystko co do tej pory znał, jak i gdzie żył i ucieka daleko od przeszłości. Jego miejscem docelowym okazuje się Kalifornia. Czy będzie to dobre miejsce i czas na rozpoczęcie nowego życia. Jednak jak to często bywa, czym szybciej uciekamy tym bliżej nam do punktu, z którego wyruszyliśmy. Nie było inaczej i w tym przypadku. Któregoś wieczoru, kiedy w najlepsze bawi się w jednym z barów poznaje Alyssie. Po udanym wieczorze znajomość konsumują w łóżku. Kobieta jest wręcz magnetyczna, pociąga Thomasa nie tylko egzotyczną urodą ale i osobowością. No i co chyba najistotniejsze, ma specyficzną umiejętność pakowania się w kłopoty. A on jak prawdziwy, zadurzony urokiem kobiety rycerz na przysłowiowym białym koniu wyrusza za za każdym razem jej na ratunek. Niestety dla niego pewnego dnia odzywają się jego zleceniodawca okazuje się, że jej kłopoty są jak ruchome piaski wciągają ich oboje jeszcze głębiej przy każdym najmniejszym ruchu. Zaczyna się prawdziwa walka z czasem i byłymi współpracownikami…

Powieść to świetne zwieńczenie całej serii. Jest to dobrze napisany romans mafijny, z elementami scen erotycznych. Bardzo wartka i o zmiennym strumieniu akcja wciąga ponownie, tak jak było to w poprzednich tomach i wypuszcza dopiero na ostatniej stronicy. Jeśli lubicie mrok, niebezpiecznych mężczyzn, niebezpieczeństwo to będzie dla Was idealna lektura. Oczywiście, aby zrozumieć bohaterów najlepiej rozpocząć czytanie serii od pierwszej części! Koszt okładkowy książki to 42,90 zł. Wydawnictwo Akurat dziękuję za egzemplarz. Inne ciekawe powieści na letnie wieczory znajdziecie w mojej Biblioteczce.

Author

Mam na imię Kasia. Miło mi gościć Cię na moim blogu. Znajdziesz tutaj świat malowany rękami bliźniaków, dłońmi rodziny wielodzietnej złożonej z 5 osób, aromatem smacznej kuchni, ułatwieniami gadżetów czy szminką ust matki-kobiety. Zostaw komentarz, udostępniaj, polecaj dalej lub pisz wiadomości - czekam :-)

Write A Comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.