W przededniu święta wszystkich tatusiów chciałam Wam polecić pewną niezwykłą książkę 🙂 Autor pyta a może stwierdza: Tata człowiek, mit, legenda?!

W Polsce w dniu 23 czerwca co roku swoje święto obchodzą tatusiowie, tatkowie, ojcowie. Obchodzicie to święto, świętując z własnym tatą czy może sami jesteście centrum tego święta? W jaki sposób je obchodzicie? Macie jakieś specjalny rytuał na ten dzień? A znacie jakieś książki opowiadający o tym często najważniejszym mężczyźnie w życiu ich własnej córki czy syna? Tata człowiek może mit a może legenda?!

Książka o tatusiach z prawdziwego zdarzenia

Z okazji przypadającego co roku w czerwcu święta wszystkich tatusiów i tatulków jedno z wydawnictw postanowiło wydać książkę opowiadającą o tym legendarnym osobniku w życiu naszych dzieci. Na początku swojego życia maluchy wpatrzone są w swoją mamę, ale wraz z przybywaniem im lat coraz częściej spoglądają w stronę drugiego z rodziców. I nagle okazuje się, że to właśnie tata jest ulubionym napastnikiem podczas gry w piłkę, opowiadaczem bajek pod namiotem w czasie wakacyjnych wojaży czy powiernikiem “męskich” kłopotów. I nagle się okazuje, że jest silniejszy niż Wielka Stopa, potężniejszy niż Thor, mądrzejszy niż Einstein.

książka dla dzieci, znak emotikon, tata, legenda

Książka jest pięknie wydana, w dużym formacie i z wieloma kolorowymi ilustracjami. W zabawny sposób opowiada o jednym z najważniejszych ludzi w życiu małego człowieka. Pokazuje jak poprzez miłość ten z pozoru normalny, wręcz przeciętny mężczyzna staje się bohaterem, opowiadaczem bajek, piosenkarzem i poszukiwaczem przygód. Tata człowiek, mit, legenda to cudowna opowieść, którą powinien mieć okazję przeczytać każdy mężczyzna. Koszt okładkowy książki to 44,99 zł. Wydawnictwo Znak Emotikon dziękuję za ten przepiękny egzemplarz książki. Inne ciekawe pozycje dla dzieci i młodzieży znajdziecie w naszej dziecięcej biblioteczce.

Author

Mam na imię Kasia. Miło mi gościć Cię na moim blogu. Znajdziesz tutaj świat malowany rękami bliźniaków, dłońmi rodziny wielodzietnej złożonej z 5 osób, aromatem smacznej kuchni, ułatwieniami gadżetów czy szminką ust matki-kobiety. Zostaw komentarz, udostępniaj, polecaj dalej lub pisz wiadomości - czekam :-)

Write A Comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.