K.A.Figaro dała się już poznać czytelniczkom dzięki powieściom Prosty układ czy Zranione uczucia. Tym razem zaprasza do świata dwóch różnych relacji jak na Pieprz i sól przystało. Zainteresowani?

K.A.Figaro już od jakiegoś czasu jest znana czytelniczkom gustującym w romansach i erotykach. Ja, choć nie obcy jest mi ten gatunek literatury, jeszcze nie miałam przyjemności poznać się bliżej z tą autorką. Jako, że w ramach współpracy miałam okazję sięgnąć po jedną z najnowszych powieści tej autorki, z chęcią z tego skorzystałam. Jakiem mam wrażenie po lekturze? Co czekało na mnie w powieści Pieprz i sól?

Tak od siebie różne…

Z racji tego, że na rynku wydawniczym ukazała się kolejna książka K.A.Figaro, a poprzednie cieszyły się powodzeniem wśród czytelniczek oraz zbierał świetne recenzje postanowiłam sama sięgnąć po jej najnowszą powieść. Pieprz i sól to opowieść o kobiecie, która może poszczycić się całkiem niezłą karierą. Obecnie jest menagerem w jednym z renomowanych hoteli w stolicy. Jest ambitna, ma jasno określone cele i wie do czego dąży, a co zdecydowanie nie może jej w tej chwili obciążać. Choć w ciągu dnia jest poukładana, taktowna, wyważona to podczas nocnego wypadu z najlepszą koleżanką potrafi pokazać pazurki. Postanowiła, że obecnie sfera uczuciowa nie może jej przysłaniać zawodowych aspiracji, stąd jej relacje z facetami to raczej jednonocne spotkania. Pewnego dnia poznaje dwóch mężczyzn, tak różnych jak te dwie tytułowe przyprawy. Czy z tej iście wybuchowej mieszanki może wyjść coś zjadliwego? Jak wybrnie z tego nasza główna bohaterka Gaja?

Powieść należy zdecydowanie do tych szybko się czytających, lekkich, stworzonych dla zabawy i uciechy czytelniczki. Znajdziemy w niej pewna siebie bohaterkę o rogatej stronie charakteru po godzinach pracy. Jest to książka pełna pikantnych, dobrze choć ostro opisanych scen erotycznych, więc powinny po nią sięgać osoby 18+. Jeśli lubicie taki gatunek, będziecie zadowolone. Koszt okładkowy książki to 42,99 zł. Wydawnictwo Lipstick Books dziękuję za egzemplarz. Inne książki zdecydowanie dla czytelniczek 18+ znajdziecie w mojej Biblioteczce.

Author

Mam na imię Kasia. Miło mi gościć Cię na moim blogu. Znajdziesz tutaj świat malowany rękami bliźniaków, dłońmi rodziny wielodzietnej złożonej z 5 osób, aromatem smacznej kuchni, ułatwieniami gadżetów czy szminką ust matki-kobiety. Zostaw komentarz, udostępniaj, polecaj dalej lub pisz wiadomości - czekam :-)

Write A Comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.