Czy mamy tu wielbicieli Minecraft? Jeśli tak, to zapraszam do wspólnej budowy Niesamowitych konstrukcji oraz historii gdzie Moby rządzą.

Znacie Minecraft? Oj, chyba niewiele osób znalazłabym takich, które choćby nie kojarzą nazwy. Są ubrania, gry, klocki, zabawki oraz liczne publikacje związane z tą tematyką. A dzieci i młodzież dali się oczarować magii budowli i postaci z kwadratowych bloków. Jeśli i Wy lub Wasze pociechy jesteście fanami tej gry zapraszam do wspólnej lektury. Oto ukazały się 2 pozycje: Niesamowite kompaktowe konstrukcje oraz Moby rządzą.

Co nowego w Minecraft?

Synom najbardziej spodobała się pozycja dotycząca konstrukcji w rzeczonej grze. W tej książce znalazło się 20 mini projektów, które każdy nawet młody gracz może wykonać w swoim mieście. Są tam podpowiedzi jak krok po kroku wybudować rakietę kosmiczną, podziemną kolejkę, dżunglowe sanktuarium, latarnię morską, kuter holowniczy, itp. Na każdej stronie znajdują się szczegółowe instrukcje, triki i rady ukazujące nowe techniki pozwalające wybudować co tylko podpowie nam wyobraźnia. Dzięki takim budynkom gracze rozwijają swoje tereny i mogą zaimponować innym współgraczom.

moby rządzą, niesamowite konstrukcje, minecraft, harperkids, dla dzieci
niesamowite konstrukcje, minecraft, harperkids, dla dzieci

Druga z książek to pierwsza odsłona Sagi Stonesword. Bohaterami tej historii jest grupka sześciu graczy, którzy doświadczają wielu ciekawych przygód. Tym razem Po i jego przyjaciele schodzą pod ziemię, aby stawić czoła kolejnemu wrogiemu wcieleniu Króla Przywoływaczy. To on potrafi nastawić przeciwko nim każdego minecraftowego moba, czyli występujące w grze zwierzęta nawet te zdawałoby się dobre. Znajomi spotykają się nie tylko na poziomie gry, ale również dzielą wspólny czas w szkole, gdzie Po postanawia wystartować na przewodniczącego samorządu uczniowskiego. Oj będzie się działo!

Koszt okładkowy książki Moby rządzą to 29,99 zł, a tej Niesamowite kompaktowe konstrukcje to 32,99 zł. Wydawnictwo HarperKids dziękuję za egzemplarze. Inne ciekawe książki dla dzieci i młodzieży znajdziecie w naszej domowej biblioteczce.

Author

Mam na imię Kasia. Miło mi gościć Cię na moim blogu. Znajdziesz tutaj świat malowany rękami bliźniaków, dłońmi rodziny wielodzietnej złożonej z 5 osób, aromatem smacznej kuchni, ułatwieniami gadżetów czy szminką ust matki-kobiety. Zostaw komentarz, udostępniaj, polecaj dalej lub pisz wiadomości - czekam :-)

Write A Comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.