Jak często sięgacie po wszelkiego rodzaju biografie? Ciekawi Was historia innych, tych znanych z pierwszych czy drugich stron gazet? Dziś wywiad rzeka z pierwszą damą polskiej opery – oto Małgorzata Walewska.

Biografie wszelkiego rodzaju to może nie jest mój top gatunków, po które sięgam ale ostatnio można by rzec, że nic co napisane nie jest mi obce. Stąd i znalazło się miejsce na jeden z najnowszych wywiadów rzek, czyli najmodniejszej obecnie formuły biografii znanych osób. Właśnie w takiej formie została wydana książka o pierwszej damie polskiej opery. Zobaczcie co czekało na mnie w biografii Moja twarz brzmi znajomo Małgorzata Walewska zamówionej z Taniaksiazka.pl.

Pierwsza dama polskiej opery

Do moich czytelniczych rąk zawitał jeden z najnowszych wywiadów rzek. Tym razem jego bohaterką jest Małgorzata Walewska, rozmawiająca z najlepszą przyjaciółką Agatą Ubysz. Dzięki tej publikacji mamy okazję usiąść przy ich stole i podsłuchać niekończące się dysputy prowadzone przez bocie panie. Niczego tak jak w życiu nie brakuje, są momenty humorystyczne, są te bardzo intymne, szczere do bólu. Czytelnik, a tak naprawdę słuchacz słowa pisanego ma wrażenie, że nie ma tu ani grama udawania czy kolorowania. Niewątpliwie Pani Małgorzata jest pierwszą damą polskiej opery, miała okazję współpracować z najznamienitszymi twórcami jak Placido Domingo czy Luciano Pavarotti. Udało jej się osiągnąć międzynarodową sławę, choć w naszym kraju mam wrażenie znamy ją raczej z telewizyjnego show. Mało kto miał okazję doświadczyć jej występów, zobaczyć ją w jej żywiole. Oczywiście jak zawsze, za sławę zapłaciła wysoką cenę, szczególnie, że to sława poza Ojczyzną. Kim tak naprawdę okazała się nasza największa gwiazda opery?

Jeśli biografia to zdecydowanie warto sięgać po właśnie te w formie wywiadów rzek. Mamy wtedy okazję zagłębić się w rozmowę dwóch, często dobrze znających się osób co tworzy niesamowitą atmosferę intymności. A dzięki temu poznajemy tych znanych z tv i gazet ludzi z tej najintymniejszej, najbardziej ludzkiej strony. Rozmowę z Małgorzatą Walewską bardzo Wam polecam! Koszt okładkowy książki to 54,99 zł. Tą i inne ciekawe książki znajdziecie w kategorii biografie w popularnej księgarni internetowej. Ciekawej lektury!

Author

Mam na imię Kasia. Miło mi gościć Cię na moim blogu. Znajdziesz tutaj świat malowany rękami bliźniaków, dłońmi rodziny wielodzietnej złożonej z 5 osób, aromatem smacznej kuchni, ułatwieniami gadżetów czy szminką ust matki-kobiety. Zostaw komentarz, udostępniaj, polecaj dalej lub pisz wiadomości - czekam :-)

Write A Comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.