Najpierw słyszysz daleki pomruk motoru, a później na horyzoncie ukazuje się jeden z członków klubu Knox. Co za historia wraz z nim do nas przybędzie?

Wyobraźcie sobie prostą drogę przez niezaludnione, lekko pustynne tereny. Asfalt, pustka i Wy oraz wiatr we włosach czy też zachodzące słońce na horyzoncie. Taka okoliczność przyrody to wielka obietnica wspaniałych przygód. Dlatego też w takiej właśnie okolicy możemy spotkać klub motocyklistów Storm Riders MC. Jaką tym razem przygodę przygotowała dla motocyklistów Anna Wolf? Kim okaże się Knox?

Klub jest jak rodzina

W poprzedniej odsłonie opowieści o Storm Riders MC Anna Wolf przybliżyła nam historię jego szefa i założyciela, czyli samego Storma. Tym razem historia snuje się dalej, ale jej głównym bohaterem jest Knox. Mężczyźnie w przeszłości towarzyszyła Caroline. Niestety ich drogi rozeszły się i to wcale nie w miłych okolicznościach. Jednak gdy kobieta wyłania się z odmętów przeszłości i staje ponownie na drodze motocyklisty sprawa się komplikuje. Caroline jest w potrzebie i szuka kogoś kto jej pomoże. Mężczyzna postanawia ją zabrać do bazy klubu do Jackson w Tennessee i pomóc pomimo wszystko. Okazuje się, że wspólnie przyjdzie im bronić siedziby klubu przed wrogim klanem. W czasie walki ranny zostaje jeden z napastników, będący przyczyną problemów Caroline. Sytuacja jest coraz bardziej dynamiczna, wzrasta poziom konfliktu miedzy klubami, ale i pomiędzy mężczyzną a kobietą. Czy przeszłość nie pozwoli im współpracować i wyjść zwycięsko z opresji? Czy rodzące się ponownie pomiędzy nimi emocje pozwolą na pogrzebanie demonów przeszłości?

Poprzednia odsłona przygód członków klubu Storm Riders MC bardzo mi się spodobała. Tym razem też się nie zawiodłam, dzięki autorce miałam okazję przeżyć bardzo ciekawą przygodę z członkami klubu. Akcja jest wartka, szybka i bardzo wciągająca. Oczywiście nie zabrakło emocjonalnego kociołka, w którym postanowiła mocno mieszać Anna Wolf. Cieszę się, że miałam okazję ponownie sięgnąć po książkę tej autorki. Koszt okładkowy to 42,90 zł. Wydawnictwo Akurat dziękuję za egzemplarz do recenzji.

Author

Mam na imię Kasia. Miło mi gościć Cię na moim blogu. Znajdziesz tutaj świat malowany rękami bliźniaków, dłońmi rodziny wielodzietnej złożonej z 5 osób, aromatem smacznej kuchni, ułatwieniami gadżetów czy szminką ust matki-kobiety. Zostaw komentarz, udostępniaj, polecaj dalej lub pisz wiadomości - czekam :-)

Write A Comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.