Kochacie klasyczne bajki? Jeśli tak, ale trochę Waszym pociechom opatrzyły się klasyczne zakończenia to sięgnijcie po wersję z 5 różnymi zakończeniami!

Klasyczne bajki cieszą już kolejne pokolenia. Uwielbiamy je też dla tego, że w niemal niezmienionym składzie bawiły naszych rodziców, nas samych, a teraz cieszą nasze dzieci. My je uwielbiamy z synami, choć niewątpliwie ciągle powtarzana ta sama opowieść potrafi być przytoczona przez nich z pamięci. Ażeby zapobiec pewnemu znudzeniu tymi opowieściami zachęcam Was do sięgnięcia po Bajki Wybierajki!

22 możliwe historie i 5 zakończeń

W ramach serii Bajek Wybierajek ukazały się Trzy małe świnki oraz Czerwony kapturek. Są to dużo formatowe książki, w twardej okładce i pełnej kolorystyce ilustracji. Choć zawierają klasyczne historie pozwalają młodemu czytelnikowi samodzielnie lub z pomocą rodzica dokonać wyboru co do dalszego ciągu opowieści. Mamy okazję jeszcze bardziej wcielić się w bohaterów, np. w rolę czerwonego kapturka, który zaniesie a może wcale nie koszyk dla babci mieszkającej za lasem. Zerwie kwiatki, a może pójdzie z wilkiem i wcale nie dotrze do staruszki? A trzy małe świnki, czy rzeczywiście zbudowały 3 różne domki, a wilk zniszczy ich budowle. A może jednak już pierwszy domek będzie stanowił dobrą obronę przed chuchem drapieżnika?

klasyczne bajki, bajki dla dzieci, bajki kreatywne, harperkids

Powiem Wam, że z ciekawością przysłuchiwałam się wybieranym przez synów drogom snucia historii i każdy z nich potrafił poprowadzić ją inaczej! Ułatwieniem w podjęciu decyzji są piktogramy, dzięki którym wiadomo było do które z kolejnych stron należy się udać. Koszt okładkowy każdej z książek to 34,99 zł. HarperKids dziękujemy za egzemplarze do recenzji. Inne ciekawe pozycje dla dzieci znajdziecie w naszej dziecięcej biblioteczce.

Author

Mam na imię Kasia. Miło mi gościć Cię na moim blogu. Znajdziesz tutaj świat malowany rękami bliźniaków, dłońmi rodziny wielodzietnej złożonej z 5 osób, aromatem smacznej kuchni, ułatwieniami gadżetów czy szminką ust matki-kobiety. Zostaw komentarz, udostępniaj, polecaj dalej lub pisz wiadomości - czekam :-)

2 komentarze

Write A Comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.