Niemowlęta każdego dnia spędzają mnóstwo czasu leżąc na pleckach i próbując coś dojrzeć w swoim zasięgu. Jaki wpływ na malucha może być odpowiednia karuzela do łóżeczka? Zapraszam na kilka inspiracji związanych z tym elementem wyprawki.

Niemowlęta każdego dnia wiele godzin spędzają w łóżeczkach, bujaczkach, wózkach lub fotelikach, dlatego czasem może im się nudzić i wtedy będą potrzebowały odpowiedniej stymulacji. Wówczas rodzice zastanawiają się, jakie zabawki będą bezpieczne dla najmłodszych i jednocześnie zapewnią im atrakcyjną rozrywkę. W takim wypadku warto postawić na czarno-białe karuzele do łóżeczka z projektorem takie jak karuzela podróżna Magiczna Kraina od Tiny Love.

Bezpieczny i wygodny montaż

Karuzela z projektorem od Tiny Love posiada bardzo bezpieczny i intuicyjny sposób mocowania, dzięki któremu będzie można bez problemu ją umieścić na łóżeczku, foteliku, czy też w wózku. Co ważne wygodny uchwyt jest regulowany za pomocą specjalnego pokrętła tak, aby można było idealnie dopasować go do każdej powierzchni. Poprawnie zamontowana karuzela z projektorem będzie całkowicie bezpieczna dla dziecka i nie spadnie na maluszka, nawet gdy pociecha pociągnie za jedną z zabawek. Wobec czego taka karuzela świetnie sprawdzi się nie tylko w domu, ale i na spacerze, czy też podczas podróży.

Stymulacja wzroku

Karuzelę Magiczna Kraina od Tiny Love zaprojektowano specjalnie z myślą o odpowiedniej stymulacji wzroku niemowlęcia, dlatego zabawka ta składa się głównie z czarno-białych elementów. Zawieszki to uśmiechnięte zwierzątka, które szybko przyciągną uwagę dziecka, a powolne obracanie się karuzeli sprawi, że maluszek będzie musiał ćwiczyć skupienie wzroku na zabawce. Ponadto takie kontrastowe elementy są odpowiednie dla dzieci od pierwszego dnia życia i można z nich korzystać zarówno wtedy, gdy niemowlę znajduje się w pozycji leżącej, jak i siedzącej.

karuzela do łóżeczka, dla dzieci, wyprawka, dla młodych rodziców

Stymulacja słuchu

Nowoczesna karuzela z projektorem wyposażona jest w pięć różnych melodii, które łącznie dają aż 30 minut wartościowej muzyki. Rodzice mogą dowolnie zmieniać melodie w zależności od nastroju maluszka, a obracająca się karuzela do łóżeczka z projektorem skutecznie zaciekawi nawet najbardziej wybredne pociechy. Poza tym specjalnie dobrana muzyka działa uspokajająco, co jest szczególnie istotne w podróży oraz gdy dane dziecko nie przepada za jazdą samochodem. Wówczas takie kojące dźwięki mogą pomóc niemowlęciu zasnąć i sprawią, że będzie się czuło bardziej komfortowo oraz bezpiecznie. 

Rozwój umiejętności komunikacyjnych i wyobraźni

Interaktywna karuzela z uroczymi postaciami od Tiny Love to świetny sposób na doskonalenie umiejętności komunikacyjnych. Można zatem w trakcie podróży lub spaceru zadawać dziecku pytania dotyczące poszczególnych zwierzątek tak, aby nakłonić dziecko do gaworzenia. 
Rodzice mogą również opowiadać niemowlęciu ciekawe historie, wykorzystując postacie z karuzeli, dzięki czemu pobudzą wyobraźnię dziecka i nawiążą z nim bliższą więź.

Karuzela do łóżeczka zaprojektowana przez ekspertów

Karuzela do łóżeczka z projektorem to produkt starannie zaprojektowany przez ekspertów, dlatego charakteryzuje się precyzyjnym wykończeniem. Poza tym karuzela została zrobiona z wysokiej jakości materiałów, które są całkowicie bezpieczne dla dzieci w każdym wieku. Co więcej, wspomniana zabawka jest niezwykle praktyczna i prosta w pielęgnacji, a poszczególne elementy można prać. Montaż wszystkich trzech zawieszek jest bardzo intuicyjny, a jeśli dziecko chciałoby się pobawić jedną z nich, to rodzic ściągnie wybraną postać w dosłownie kilka sekund, a po zabawie równie szybko będzie mógł odwiesić ją na miejsce. Podsumowując, karuzela podróżna Magiczna kraina jest praktyczną i edukacyjną zabawką, która idealnie sprawdzi się w domu, na dworze i w podróży. Ponadto wspomniana karuzela będzie także świetnym pomysłem na prezent dla przyszłych rodziców.

Author

Mam na imię Kasia. Miło mi gościć Cię na moim blogu. Znajdziesz tutaj świat malowany rękami bliźniaków, dłońmi rodziny wielodzietnej złożonej z 5 osób, aromatem smacznej kuchni, ułatwieniami gadżetów czy szminką ust matki-kobiety. Zostaw komentarz, udostępniaj, polecaj dalej lub pisz wiadomości - czekam :-)

Write A Comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.