Czy kiedyś nie marzyliście o tym, aby spojrzeć na Ziemię z innej perspektywy? Nie byliście zaciekawieni jak to jest patrzeć na nasz glob z gwiazd czy też z perspektywy Boga? Takie spojrzenie znajdziecie w Halo czy to Ziemia?

Człowiek od zawsze miał w sobie ducha odkrywcy. Pragnął więcej wiedzieć, widzieć czy słyszeć lepiej. Pragnęliśmy wyruszyć w nieznane, zobaczyć siebie samych z góry, tak jak Bóg. Niektórzy z nas dostąpili tego zaszczytu i mogli podziwiać nasz świat z lotu ptaka, a nawet z tak odległego kosmosu. Taką szansę otrzymał Tim Peake. Zobaczcie co Was czeka w książce Halo czy to Ziemia? zamówionej w Taniaksiazka.pl.

Jak nas widać z kosmosu?

Autorem tego pięknego albumu jest brytyjski astronauta Tim Peake. Podczas swojej misji na Międzynarodowej Stacji Kosmicznej, zajmował się nie tylko standardowymi zadaniami należącymi do obowiązków astronautów w kosmosie. Udało mu się ukończyć spacer kosmiczny, a nawet przebiec cały maraton. Ale z racji tego, że miał też duszę artysty znalazł czas na wykonanie zdjęć obrazujących różnorodność naszej planety.

halo czy to ziemia, album, wydawnictwo kobiece, ziemia z kosmosu
halo czy to ziemia, album, wydawnictwo kobiece, ziemia z kosmosu

Ten album jest wydany z wielką starannością. Świetnie wykonane zdjęcia ukazują różnorodność naszego globu. Cudowne ujęcia ukazujące Ziemię podczas nocy i podczas dnia, różne rodzaje ukształtowania terenu. Bardzo urzekły mnie zdjęcia ukazujący zorzę polarną, jeszcze piękniej wygląda ona z perspektywy gwiazd. Koniecznie musicie zobaczyć z tej perspektywy Wyspę Manhattan czy obwodnicę Medyny. Zdjęcia naszych metropolii z perspektywy kosmosu przykuwają uwagę i zachwycają swoją strukturą, różnorodnością czy kształtami. Ziemia z oglądana z gwiazd jest naprawdę zachwycająca! Koniecznie zajrzyjcie do tego albumu i zachwyćcie się nią. Koszt okładkowy książki to 59,90 zł. Tą oraz inne ciekawe pozycje znajdziecie w ofercie z kategorii fakty w popularnej księgarni internetowej. Pięknego wieczoru!

Author

Mam na imię Kasia. Miło mi gościć Cię na moim blogu. Znajdziesz tutaj świat malowany rękami bliźniaków, dłońmi rodziny wielodzietnej złożonej z 5 osób, aromatem smacznej kuchni, ułatwieniami gadżetów czy szminką ust matki-kobiety. Zostaw komentarz, udostępniaj, polecaj dalej lub pisz wiadomości - czekam :-)

5 komentarzy

  1. Joanna Postupalska-Bożek Reply

    Wspaniały album za bardzo przystępną cenę,

  2. Bardzo fajny i ciekawy album. Kiedyś kolekcjonowałam albumy o najpiękniejszych cudach świata i chyba kiedyś się skuszę na taki album, bo bardzo jestem ciekawa, jak nas widać z kosmosu? A nigdy nie wiadomo, czy te zdjęcia z czasem się nie będą zmieniać. Klimat, ingerencja ludzi… Myślę, że warto mieć takie książki w domu. Pozdrawiam serdecznie

Write A Comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.