Oto na rynku pojawiła się kolejna powieść autorstwa Katarzyny Mak. Co tym razem swoim czytelniczkom zafundowała autorka w książce Asystentka szefa. Zapraszam na recenzję.

Nie jest to moje pierwsze spotkanie z Kasią Mak i jako, że poprzednie książki mi się podobały z ciekawością i niecierpliwością czekałam na kolejną i jej recenzyjny egzemplarz. Miałam przyjemność recenzować Dotyk Anioła, Sen o Aniele oraz Pragnienie Anioła jak i Inna niż wszystkie oraz jej 2 część Taka jak ona. razem autorka postanowiła zabrać nas do świata fantazji… Sami zresztą zobaczcie to mnie tam czekało. Co kryje Asystentka szefa?

W zaciszu biurowca

Bohaterką najnowszej powieści Katarzyny Mak jest Weronika Banach. Jest miłą, skromną dziewczyną, pochodzi z małej wioski. Choć wiodła tam swoje życie, za namową przyjaciółki postanawia wybrać się na rozmowę o pracę do Gdyni. Choć wielkomiejskie życie jej nie pociągało, przyjmuje otrzymaną ofertę pracy i próbuje zmierzyć się z zastaną rzeczywistością. Czy takie delikatne dziewczę udźwignie to co ją czeka? Szczególnie, że oferta dotyczy stanowiska asystentki pewnego biznesmana Alana Wolfa. Jest to jeden z poważnych graczy na rynku, zatwardziały zdobywca tego na co ma ochotę, przeciwnik wszelkich uczyć. Cóż mogło z tego wyniknąć?! Gwarantuję, że chaos!

Książkę czytało się szybko, ponieważ akcja płynęła wartko i nieprzerwanie. Szkoda, że tym razem nie mogłam nawiązać jako czytelniczka nici sympatii z głównymi bohaterami, kobieta była zbyt naiwna, a jej postępowanie nie zawsze było zgodne z jej ogólnym rysem. Mężczyzna choć powinien wprawiać w drżenie kolan, władczością i męskością wciąż mi to uciekało. Oczywiście ci, którzy czytali Greya doszukają się tutaj mnóstwa odniesień. Scen erotycznych autorka umieściła wiele, myślę, że każdy znajdzie wśród nich te inspirujące 🙂 jeśli wiecie o co mi chodzi! Jest to pozycja lekka, niewymagająca, na kilka wieczorów z lampką wina.

Koszt okładkowy książki to 44,90 zł. Dziękuję autorce oraz Wydawnictwu Editiored za egzemplarz do recenzji. Inne ciekawe powieści dla dorosłych znajdziecie w mojej Biblioteczce.

Author

Mam na imię Kasia. Miło mi gościć Cię na moim blogu. Znajdziesz tutaj świat malowany rękami bliźniaków, dłońmi rodziny wielodzietnej złożonej z 5 osób, aromatem smacznej kuchni, ułatwieniami gadżetów czy szminką ust matki-kobiety. Zostaw komentarz, udostępniaj, polecaj dalej lub pisz wiadomości - czekam :-)

5 komentarzy

Write A Comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.